לאתר המשתלה

אבנים מיוחדות

כדי לשמור על הקרקע של הגינה המלאכותית כדאי לחפות אותה עם אבנים מיוחדות, זה לא רק מגן עליה מפני פגיעה של מכרסמים, בעלי חיים וילדים קטנים, אלא גם מוסיף לה הרבה יופי וחדשנות. צמחיה מלאכותית משולבת עם חיפוי אבנים מיוחדות בקרקע יוצר מראה של גינה מרהיבה וססגונית.

סגולות אבנים מיוחדות

כאשר מחפים את הקרקע של הגינה עם אבנים מיוחדות, מועילים מכמה הבטים: קודם כל המראה הססגוני של הגינה נראה עוד יותר טבעי, כיון שהאבנים יוצרות מראה קלאסי של גינה טיפוסית, כך ששילוב של צמחיה מלאכותית עם אבנים מיוחדות הוא שילוב אידיאלי. דבר נוסף, חיפוי של אבנים מיוחדות שומר על הקרקע ומגן עליה מפני נסורת, עלים, וחלקי ענפים שמתפזרים במקום ונופלים על האדמה החשופה. כשיש אבנים מיוחדות על הקרקע, השטח נראה נקי ואסתטי, והתמונה היפה משלימה את מראה הגינה הפורחת!

אלו אבנים מיוחדות

לקראת חיפוי הגינה המלאכותית עם אבנים מיוחדות יש לדאוג ראשית כל לניקוי השטח. לפעמים הקרקע אינה ישרה או שיש עליה גבשושיות או אבנים ועשבים שוטים. אי אפשר לחפות את הגינה בצורה כזו, זה יפריע למראה המושלם וגם יקשה על העבודה. לכן מתחילים עם יישור הקרקע ודואגים לסלק את כל המכשולים. כאשר הכל נקי וישר אפשר להתחיל לסדר את האבנים.

אבנים מיוחדות מסדרים בקו ישר על פי הצורה שתכננו מראש. אם רוצים לעשות זאת בצבע אחד, או שילוב של מספר גוונים וצורות. המבחר הגדול של אבנים מיוחדות מאפשר הרבה אפשרויות של חיפוי, חשוב לבחור את הדגם והצורה בהתאם לצמחיה שעומדים לשתול, המומחים של חברת גארדן מרקט ישמחו לעזור לכם בנושא זה !

שילוב של אבנים מיוחדות

אם אתם לקראת הקמת גינה מלאכותית, הקדימו להכין חיפוי אבנים מיוחדות. מלבד שתילת הצמחים השונים, דאגו שהקרקע תהיה במיטבה. גרדן מרקט - המומחים לצמחים מלאכותיים, ממליצים על אבנים מיוחדות במבחר רב לגינה שלכם. כדאי מאד ליצור עם האבנים שילובי צבעים מעניינים, דבר שיוצר דוגמא ייחודית על הקרקע. אפשר לבחור שני צבעים מנוגדים ולשחק אתם במקביל, אפשר לבחור צבעים דומים זה לזה וליצור פסים אלכסוניים רודפים.

אבנים מיוחדות יכולות ליצור גם צורה של שביל בגינה, כדי לסמן מקום הליכה עבור בני אדם, את השביל יוצרים בעזרת אבנים מיוחדות בגוון אחד, ואילו שאר הגינה תהיה מחופה באבנים מיוחדות בגוון אחר.

לבחירת אבנים מיוחדות עכשיו - כנסו לקטלוג של גרדן מרקט!

הכנסו למידע נוסף על צמחייה מלאכותית במחירים הכי משתלמים