לאתר המשתלה

השכרת צמחים

אירוע מצריך כמות לא קטנה של צמחים. ניתן לקשט את מקום האירוע בעציצים גדולים, או להניח ואזה מעוצבת עם פרחים על כל אחד מהשולחנות. בוודאי שעבור אירוע חד פעמי לא תוציאו סכום כסף גדול כל כך בעבור צמחים, בקנה מידה כל כך גדול. לכן כאן בגארדן מרקט חשבנו על פתרון אחר - השכרת צמחים.

השכרת צמחים מאפשרת לכם לבחור אלו צמחים שתרצו, לקשט ולפאר בעזרתם את האירוע שלכם ולאחר מכן- פשוט להשיב. לא תצטרכו להצטמצם על העיצוב בגלל שעלות חומרי הגלם יקרה, אלא להפך- תוכלו להרשות לעצמכם כמות רחבה יותר של צמחים ועיצובים מיוחדים יותר, על ידי החלפת הקניה בהשכרת צמחים.

אתם תשכירו את הצמחים רק לאירוע הרצוי ותשלמו סכום מועט מאשר אם הייתם קונים את הצמחים. על ידי השכרת צמחים אתם יכולים ליהנות מעיצוב מקסים לאירוע ולחסוך את עלות המעצב/ת אירועים שתכננתם לשכור.

אפשר להשכיר

החלטתם לערוך כנס מקצועי ואתם רוצים שהוא יהיה מרשים? או שאתם מעוניינים בהכנסת ספר תורה מפוארת במיוחד? שדרגו את האירוע בעלות קטנה על ידי השכרת צמחים.

הרבה מהאירועים שלנו הם חד פעמים - חופה מתחת לשמיים, הכנסת ספר תורה, כנס בחירות למפלגה ועוד...עבור אירועים אלו אנו לרוב נשכור אולם זמני או אפילו נאלתר אולם או מקום אחר כינוס, חלק מהאירועים יערכו תחת כיפת השמיים כמו חופה, חגיגת אירוסים, ברית ועוד. כדי לשדרג ברגע את האווירה ואת האירוע אתם יכולים להוסיף פרחים וצמחים שיוסיפו רעננות וצבע לאירוע.

גארדן מרקט מזמינה אתכם להיכנס לגלריית הפרויקטים שלנו, ולהתרשם בעצמכם מאירועים ש"גארדן מרקט" עיצבה את הפרחים והצמחים בהם. כל הפרחים והצמחים הם מושכרים ובעלי האירוע לא רכשו את כל כמות הצמחים הגדולה שתראו בתמונות. לפני האירוע אתם בוחרים קונספט לעיצוב ואת הצבעים הבולטים בעיצוב, ואנחנו בגארדן מרקט נגיע להתקין ולעצב את הצמחים בדיוק לפי טעמכם.

מהיום אפשר לחגוג אירועים מפוארים ומרשימים בלי להוציא סכומי כסף גדולים. השאירו את העיצוב לגארדן מרקט ותיהנו מעיצוב מלא חיים וצבע של פרחים וצמחים, אותם תשכירו רק לאירוע עצמו.

לחצו כאן לכניסה לקטלוג של צמחיה מלאכותית במחירים הכי אטרקטיביים