לאתר המשתלה

כדים לגינה

כל צמח חייב שיהיה לו מקום מחיה בו הוא יוכל להתקיים ולצמוח. ממנו הוא יונק את החומרים מן הקרקע, ועליו הוא מוציא שורשים ומתפתח. עם הזמן נוצרו פתרונות יצירתיים המחליפים את אדמת הגינה המסורתית. במקום לשתול צמחיה סתם כך על הקרקע, ניסו לשתול אותם בתוך כדים לגינה והתוצאה היתה מרשימה ממש.

כדים לגינה מהווים פריט עיצובי למקום, ומוסיפים לו הרבה חן. הם גם מועילים מאד לצמחים כיון שהם מצמצמים להם את מקור המחיה למקום סגור ומוגן. כל צמח מקבל את המקום שלו ואת התנאים המיוחדים עבורו, כדים לגינה מהווים להם מעין 'בית פרטי' אישי ומיוחד.
 

כדים גדולים לגינה יוצרים גינה מטופחת


כי כדי להנות מגינה מטופחת, אין צורך לטרוח יותר מדי. כדאי בקלות להשיג צמחיה מלאכותית בגרדן מרקט, ולשתול אותה בתוך כדים גדולים לגינה. ברשותנו צמחייה מלאכותית במבחר גדול שמתאימה לכל סוגי הכדים, גדולים, קטנים ובינונייםם ואף שונים זה מזה בצבעם. אין ספק כי שילוב של כדים עם צמחיה נאותה מבטיח מראה גינה מלבלב ושובה לב במיוחד.

איך משדרגים את הגינה המלאכותית?

כבר התרגלנו לראות בגינות הפורחות כדים שבתוכם שותלים צמחים. הכד משמש כמקום גידול אידיאלי לשתילים שונים ובתוכו הוא חי ומתפתח. כדאי לדעת כי כדים גדולים לגינה מתאימים מאד גם עבור צמחים מלאכותיים, בדיוק כמו שאפשר לשתול בתוכם צמחים חיים ניתן לעשות זאת גם עם המלאכותי והתוצאה לא פחות יפה.

כדים לגינה מלאכותית

חברת גרדן מרקט, משווקת ומבאת צמחיה מלאכותית איכותית. אנחנו ממליצים לשתול את הצמחיה היפהפיה שלנו בתוך כדים גדולים לגינה ממש כשם שעושים זאת עם צמחיה אמיתית.

אין שום סיבה שלא להנות מן הכדים היפים גם בגינה מלאכותית, להיפך, כדים גדולים לגינה יוסיפו לה חן ויופי וישוו לה מראה של גינה אמיתית. עד כה התרגלנו לראות כדים לגינה עשויים חרס וצבעם בהיר-חום, מהיום ניתן להשיג כדים לגינה מחומרים עמידים יותר שאינם שבירים בקלות רבה. גם צבעי כדים לגינה משתנים ומתחלפים, ניתן להתאים אותם לצמחיה עצמה או לאותם אבנים מיוחדות שמסודרות סביב.מומלץ! בקרו בקטלוג ותראו בעצמכם....