לאתר המשתלה

סידור פרחים לחתונה

פרחים הם סמל של לבלוב ופריחה, סמל של תקווה ופתיחה חדשה. מסיבה זו לא מוותרים בשום מקום על סידור פרחים לחתונה, והם תנאי ראשון כאשר חושבים על עיצוב של אולם. אבל חשוב להדגיש כי סידור פרחים לאירועים חייב להעשות בהתאם לכללים, לא בוחרים פרחים סתם כך אלא יש להשקיע היטב מחשבה ותכנון.

בואו להיות מסודרים עם סידורי הפרחים!

חתונה הוא מקום הכי שמח, ובו משקיעים את מירב העיצובים והיופי. מכאן רוצים החתן והכלה לצאת אל הדרך החדשה שלהם עם תקווה בלב ועם הרבה אופטימיות ושמחה. סידור פרחים לחתונה של גרדן מרקט יכול לעשות את זה - ובגדול!

חברת גרדן מרקט

אנחנו בגרדן מרקט יכולים לעשות את זה בעזרת המבחר העצום שברשותנו. אנחנו מבצעים סידור פרחים לחתונה לכל חתן וכלה, ומבטיחים להם אולם מקושט ומעוצב. בידינו מבחר גדול של פרחים בכל מיני סגנונות וצבעים, כל ארוע נבדק בקפידה על מנת להתאים לו את הסידור הספציפי. כי לא כל מה שמתאים לאולם חתונות אחד מתאים גם כן לאולם חתונות שני, גם הזוגות הנשואים שונים זה מזה בטעמם באופיים ובהעדפות שלהם. לכן חשוב לנו להציע מבחר גדול של פרחים מלאכותיים, צמחייה מלאכותית ועוד, כך שכל אחד ימצא בסופו של דבר את מה שליבו חפץ.

במה צריך להתמקד?

כאשר בוחרים סידור פרחים לחתונה, יש להחליט מראש מספר נתונים:

איפה רוצים להציב את הפרחים? יש כאלה שמעדיפים את הפרחים על כל השולחנות, יש שרוצים בבר המרכזי. האם תרצו פרחים גם בחופה? וכמובן לא לשכוח את הזר שמחזיקה הכלה.

סוגי הפרחים - ישנם סוגים שונים של פרחים וכמובן צבעים משתנים. בכל מקום יש לבחור את הסגנון המתאים לו. למשל, זר הכלה כולל פרחים עדינים בגוונים לבנים בהירים, ואילו צבעי החופה יכולים להיות יותר צבעוניים. צבעי השולחנות אמורים להיות תואמים לעיצוב האולם כולו ולצבעים שבחרתם עבור הכלים, המפות וכיסויי הכסאות.

סגנון אחיד - סידור פרחים לחתונה הם פריט חשוב, אבל לא פחות חשוב הוא ההתאמה. לא בוחרים פרחים מן הבא ליד, אלא משלבים אותם עם העיצוב כולו.

כך מרויחים סידור פרחים לחתונה עם הרבה טעם!