לאתר המשתלה

צמחיה מלאכותית

ליהנות מגינה איכותית ללא תחזוקה

המודעות שרק הולכת וגוברת בארץ ובעולם לחיסכון במים ושמירה ל איכות הסביבה, הביאה עמה את הצורך ליבוא ושיווק של צמחיה מלאכותית. ההשקעה, הינה חד פעמית ולזמן ארוך. הרבה מעצבים ואדריכלי נוף, משתמשים עם צמחיה זו שהיא משתלמת במיוחד והגינות נראות צמיד רעננות וכן, לובי וחברות אשר משתמשים המון בעיצוב הפנים שלהם באמצעות הצמחיה המלאכותית שמוסיפה המון לעיצוב. בצמחיה מלאכותית של היום, אשר מיוצרת מחומרים טבעיים כגון כותנה ומשי, אין את המראה הפלסטי והמלאכותי שניחן מרחוק בצמחיה זו שייצרו לפני כיותר מעשור. הצמחיה הזו, אינה נובלת ואינה מכערת בנבילתה, כי אם היא נראית טבעית לכל דבר ענין, רק ריח הצמחים או הפרחים אינו ניחן בה. התחזוקה היחידה של צמחים מלאכותיים, היא ניגוב מאבק ותו לא.

במה עוד משתמשים עם צמחיה מלאכותית?

ניתן לראות צמחיה מלאכותית שמקשטת הרבה אולמות אירועים, משרדים, מתחמי תערוכות וירידים, מסעדות, בתי קפה, בתים פרטיים ועוד. הצורך של צמחיה זו, גובר בנוף האורבני של ערים רבות, כאשר אנשים מעוניינים להרגיש בכל זאת את הטבע מסביבם.  לאנשים אלה, לא רק שאין את המיקום האידיאלי, החלל והזמן לטפח צמחיה טבעית וזו בעצם הסיבה כי הפופולריות של צמחיה זו שהיא אף חסכונית במים וטיפול עלתה. ניתן להקנות מראה טבעי לצמחים המלאכותיים ע"י שתילתם בכדים מעוצבים וגדולים, מה שיקנה יופי רב לצמחיה זו. גם וועדי בתים רבים,  משתמשים בלובי של בנייני מגורים עם הצמחיה המלאכותית. צמחים מלאכותיים, עמידים בכל תנאי מזג האוויר והבלאי לא יהיה ניכר עליהם. באמצעות ניגוב מדי פעם  עם מטלית לחה, הצמחיה תהיה רעננה וחדשה.

גם בכנסים ואירועים

ניתן לראות בכנסים רבים את הצמחים המלאכותיים מככבים באולמות שבהם יש כנסים. צמחיה זו, מקנה עיצוב מרהיב של צבעוניות וטבע וממלאה חללם רבים ביופי שאין דומה לו. אנשים מתקשים להבחין, כי אכן מדובר על צמחים מלאכותיים, היות והם כה אותנטיים ומיוצרים בטכנולוגיה וידע חדשים לגמרי. גם בשבילים שונים במבנים ציבוריים, ניתן לראות צמחים מלאכותיים מקשטים את השבילים הללו שבשילוב עם חלוקי נחל, הם נראים טבעיים לחלוטין.

היכן לרכוש צמחיה מלאכותית איכותית?

ישנן הרבה חברות שמשווקות צמחיה מלאכותית, אך יש למצוא את הצמחיה האיכותית ביותר. בחברת גרדן מרקט, שמתמחה בייבוא ושיווק של צמחים מלאכותיים המתאימים לבית, חצר, לובי של בתי מלון ובתי עסק שונים, תוכלו למצוא את המגוון העשיר והאיכותי ביותר. חברת גרדן מרקט, הינה חברת הבת של משתלות אייל ויש לה ניסיון וידע של 25 שנה בתחום. גרדן מרקט, הוקמה במטרה לצורך הגובר בחיסכון במים, בצמחיה שהיא עמידה לאורך שנים ולהתמודדות מול תחזוקה של גינות וצמחים שבאמצעות צמחיה מלאכותית אין כמעט תחזוקה שאף עולה לא מעט כסף.