לאתר המשתלה

צמחים למשרד

עבור המשרד אפשר לרכוש צמחים אמתיים או דווקא צמחים מפלסטיק. אנחנו בגארדן מרקט ממליצים ללכת דווקא על הצמחים מפלסטיק. בחירה מפתיעה? לא בהכרח. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה - נוחות.

צמחים מלאכותיים במשרד אינם דורשים שום תחזוקה משום סוג שהוא. לא צריך להשקות, לנקות, לדאוג לאור שמש - כלום. צמחים מלאכותיים למשרד פשוט יפים, כל הזמן, ללא הבדל בעונה או במזג האוויר שבחוץ. החשש בקניית צמחים למשרד הוא שניכר בהם שאלו צמחים מלאכותיים, ובמקום להשיג את התוצאה הרצויה שהיא קישוט המשרד, אנו משיגים תוצאה הפוכה. הצמחים נראים שנקנו כלאחר יד, באיכות נמוכה ויוצרים מראה של אי השקעה.

על השאלה מדוע כדאי שיהיו צמחים במשרד אין צורך לענות, השאלה האמתית היא מדוע צריך דווקא צמחים מלאכותיים, ולמה אנחנו בגארדן מרקט חושבים שצמחים מלאכותיים למשרד מתאימים יותר מצמחים אמתיים. משרד חייב להיראות יפה ומזמין. אם זהו משרד המקבל לקוחות - מראה מסודר, נקו ויפה ימשוך את הלקוחות פנימה. גם אם מדובר במשרד הייטק סגור- המראה משפיע על העובדים, ותמיד נעים להיכנס למקום עבודה מסודר ומזמין.

פלסטיק - אך אמיתי לכל דבר

בגארדן מרקט פותרים עבורכם את הבעיה הזו בקלות. גארדן מרקט מייבאת צמחיה מלאכותית מחוץ לארץ ברמה גבוהה. הצמחים אמנם עשויים מפלסטיק- אך נראים כאמתיים לכל דבר. הגימור והדייקנות שבפרטים הקטנים הם שיוצרים את ההבדל בין הצמחים למשרד של גארדן מרקט לצמחים אחרים שתמצאו בחנויות של הכל בשקל.

איכות חומרי הגלם מהם עשויים הצמחים למשרד גבוהה מאוד, ועל כן הצמחים יחזיקו זמן רב ויישארו יפים בדיוק כמו ביום שרכשתם אותם. גם מבחינת המגע מדובר בחיקוי מעולה לצמח האמתי וקשה לזהות כי מדובר באותם צמחים מלאכותיים העשויים מפלסטיק.

צמחים למשרד קונים רק צמחים מלאכותיים. אחרת המשרד יתמלא בעלים ולכלוך, ויקושט בעיקר בצמחים חצי יבשים שכבר איבדו את צבעם. עלות עציץ משרדי אינה זולה וחבל לפספס את התקציב על רכישה כל פעם מחדש של צמח שלא יחזיק מעמד. צמחים למשרד מלאכותיים יחזיקו מעמד לאורך שנים ויקשטו את משרדכם בצורה הטובה ביותר.

לחצו כאן למידע נוסף על צמחייה מלאכותית באיכות הטובה ביותר