משלוחים חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

מי אנחנו?

גרדן מרקט מתמחה ביבוא צמחים מלאכותיים למגוון לקוחות ברחבי הארץ. גרדן מרקט היא חברת בת של משתלות אייל בע”מ לה ידע וניסיון של כ-25 שנים בתחום הגינון בישראל. את גרדן מרקט הקמנו בכדי לתת מענה לצורך ההולך וגובר של צמחייה מלאכותית איכותית. שמנו לב שלקוחות רבים מבקשים צמחייה עמידה לאורך שנים במינימום טיפול כגון השקיה מדי יום, או אפילו פעם בשבוע ובנוסף לגזום, לסדר, לגרוף עלים יבשים, להתמודד עם מזיקים ושאר התעסקות שגוזלת זמן, מאמץ וכסף. לקוחות אחרים שלנו דרשו צמחייה עמידה לתנאי חושך וחשוב מכל נראית טוב בכל תקופות השנה.

מגוון של צמחיה מלאכותית מבית גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
אודות | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
אז מה עושים?

צמחייה מלאכותית אבל לא תרגישו בהבדל, הלקוחות הציבו לנו רף גבוה במיוחד: לאפשר להם להציג בביתם, בגינה או בכל מקום אחר צמחייה מלאכותית שנראית טבעית לגמרי, עד כדי כך שיהיה כמעט בלתי אפשרי להבדיל בינה לבין צמחייה טבעית או כמו שהלקוחות שלנו אומרים: “צריך לגעת בשביל להאמין” וכמובן שתהיה עמידה לאורך זמן.


לקחנו על עצמנו את האתגר, והצלחנו!

כיום, אנחנו אחת החברות היחידות בישראל המייבאת צמחייה מלאכותית באיכות כה גבוהה. כבעלי משתלה אנחנו מכירים מקרוב את עולם הצמחים ואנחנו לא מתפשרים על אף עלה. הצמחייה המלאכותית שלנו נראית ומרגישה בדיוק כמו הדבר האמיתי והיא תחסוך לכם המון מאמץ וזמן. אנחנו בגרדן מרקט מספקים שירותי התקנת הצמחים בדרך הנוחה והפשוטה ביותר עבורכם: שותלים את הצמחייה המלאכותית, יפיפיה וטבעית ופשוט שוכחים ממנה. ממשיכים בחיים. במילים אחרות, לא תצטרכו לטפל, להשקות, להדביר או להשקיע כסף! הפתרון הזה של צמחייה מלאכותית יכול לשדרג משמעותית כל חלל שתבחרו: בבית, בלובי, במשרד או בכל מקום אחר בתוך מספר ימים!

תהליך ההרכבה
אודות גרדן מרקט process1 03
שלב 1

בוחרים צמח ממגוון הצמחים ומחליטים על סוג וצבע הכד

אודות גרדן מרקט process2 04
שלב 2

אנחנו ב”גרדן מרקט” ממלאים את הכד שבחרתם בקלקר דחוס

אודות גרדן מרקט process3 03
שלב 3

מוסיפים חלוקי נחל בצבע לבחירתכם בחלקו העליון של הכד

אודות גרדן מרקט process4 04
שלב 4

העציץ שהרכבתם כבר בדרך אליכם!

בית גרדן מרקט mon3
בית גרדן מרקט monstera6