איך צמחים מלאכותיים יכולים לשפר את האוירה במשרד

המשרדים בהם אנחנו עובדים הם המקום בו אנחנו נמצאים רוב שעות היממה. מנהלים ובעלים של חברות וארגונים כבר הבינו שעליהם לאבזר ולעצב את המשרדים וחללי העבודה בהתאם בכדי שלעובדים שלהם יהיה נעים ונוח לשהות בהם לאורך הזמן וגם שיעבדו ביעילות רבה יותר. 

תמונות מעוצבות, רהיטים מודרניים וצמחים מלאכותיים הם חלק מהדרך לעשות זאת.

איך משפרים את האווירה במשרד על ידי עיצוב:

בכדי לשפר את האווירה במשרד רצוי לעצב את חללי העבודה בצורה נעימה ונוחה, כזו שתעשה מצב רוח טוב לכל מי שנכנס אל המשרד במהלך היום, בין אם מדובר בעובדים או בלקוחות, וכמובן יראה טוב, ברמה גבוהה ואיכותי ובכך יעלה את התפוקה של העבודה. 

עיצוב משרדי קאניגמה לאווירה טבעית | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

ישנם כמה דרכים לעצב את האווירה במשרד על ידי עיצוב, דרכים פשוטות וקלות ליישום שאפשר לבצע בכל משרד קטן או גדול:

  1. צביעת המשרד – לחשוב לערוך מחקר על הצבעים שמשפיעים לטובה על העובדים מבחינת מצב רוח ומבחינת ייעול העבודה ולצבוע לפחות קיר אחד של המשרד בצבע אחר חוץ מלבן. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני שצובעים את המשרד שלא תמצאו את עצמכם בחלל שחור שסוגר עליכם או במשרד כשכל קיר בצבע אחר וגורם לבלבול רב.
  2. הוספת תמונות וציורים – בחירת ציורים ותמונות המתאימות לאופי המשרד ולאופי הלקוחות- התאמת הגודל של התמונה לגודל של הקיר, התאמת הצבעים כך שתיווצר הרמוניה בין הציורים והתמונות לצבע של הקירות ואל תעמיסו. גם לוח מודעות מעוצב עם תמונות של העובדים של המשרד.
  3. צמחים מלאכותיים – אפשר להוסיף אדניות ארוכות או קצרות עם צמחים מלאכותיים, עציצים בפינות של חדר ההמתנה או בין הספות והכיסאות. אפשר להניח על אדן החלון צמחים מלאכותיים מטפסים או בתוך עציצים מעוצבים ולהוסיף צבע וחיוניות למשרד מבלי להשקיע בקנייה של צמחים אמיתיים ולטפל בהם. צמחיה מלאכותית במשרד יכולה להיראות ממש כמו צמחים אמיתיים מבלי שידעו להבדיל ביניהם, רק ללא הצורך בהשקיה מה שמסייע בחיסכון של מים וגם לא צריך מישהו שיזכור לטפל בצמחים ובעצים המלאכותיים
  4. ריהוט מודרני מעוצב – שווה להשקיע בכיסאות עבודה נוחים ומעוצבים ושולחנות תואמים שיהיה גם נוח ונעים לשבת כל היום ולעבוד וגם לא יישבר הגב. בנוסף, אם יש חדר המתנה, חדר אוכל משותף או כל חלל עבודה כללי כדאי שגם הוא יהיה מעוצב ונעים- צבעוני עם רהיטים מודרניים המתכתבים עם הצבעוניות של הקירות, התמונות שבחרתם וגם התחום בו אתם עובדים.

ההמלצה היא להתחיל לעצב ולצבוע את הדברים הגדולים והמרכזיים ואז לרדת לרזולוציות הקטנות בכדי להוסיף את נקודות הצבע החיוניות מבלי ליצור בלגן אחד גדול וצבעוני מדי. 

מוזמנים לצפות במגוון העציצים ועצים מלאכותיים שלנו, בשילובים שונים מומלצים >> כאן

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על > שש רעיונות לעיצוב הלובי עם עציצים מלאכותיים. כאן