יש כדים, יש עצים – ויש שילוב של שניהם

עצים אמיתיים מגיעים בכל מיני גדלים. יש עצים גדולים יש עצים בינוניים ויש עצים קטנים- ננסיים. אפשר לקשט איתם חללים גדולים פנימיים כמו לובי או כניסה של בית מלון, צימרים יוקרתיים, קומות וקומת כניסה של בנייני דירות וגם אולמות אירועים.

עכשיו כשאתם חושבים על זה אתם נזכרים שנתקלתם בעצים, שלרוב היו בתוך כדים גדולים ומעוצבים בכל אחד מהמקומות שציינו. אבל מה שאתם לא יודעים זה שברוב הפעמים היה מדובר בעצים מלאכותיים…

שילוב מנצח של כדים ועצים מלאכותיים:

כדים גם הם מגיעים בגדלים שונים, כדים גדולים ורחבים, כדים גבוהים וצרים. אפשר לשים אותם לקישוט בפינות של חללים ומקומות סגורים ופתוחים, כמו למשל כאשר מדובר בכדים לגינה. אבל הכי מומלץ לשלב אותם עם עצים מלאכותיים. ככה מקבלים עיצוב מושלם שסוגר לכם את הפינה- תרתי משמה.

אפשרות נוספת שתמצאו אצלנו בגרדן מרקט הם עציצים מלאכותיים שגם הם כמו העצים המלאכותיים מגיעים בתוך כדים מיוחדים ומתאימים לבית ולחוץ.

שימוש בכדים גבוהים וצמחים מלאים בלובי ברמת גן | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

עצים מלאכותיים מגיעים באיכות וברמה גבוהה במיוחד ולא ניתן להבחין שהם לא אמיתיים בטח אם אתם לא אנשי מקצוע, כך שהאורחים מסביב יהיו בטוחים שמדובר בעץ אמיתי שמטפחים אותו ומשקיעים בו, ואתם בעצם רכשתם עץ מלאכותי ברכישה אחת משתלמת במיוחד.

השילוב של הכד והעץ הוא מיוחד שכן אפשר למלא את הכד בחומר מילוי עד לשכבה העליונה, ושהשכבה העליונה תהיה אבנים כמו חלוקי נחל, אבני טוף, ואפילו אבני חצץ צבעוניות. לעץ מלאכותי אין מן הסתם שורשים כך שניתן לחברו בקלות לתוך הכד ולהסתיר את חומר המילוי וכך מתקבל מראה של עץ אמיתי.

היתרונות של עצים מלאכותיים:

  1. אין צורך בהשקיה או בטיפול– העץ לא צורך מים או אור, לא משיר עלים, לא מצהיב ולא נהיה חולה (כן, גם עצים נהיים חולים) או מושך אליו חרקים. כך שאין צורך בכלל בתחזוקה של העץ מה שחוסך רבות בעלויות ובזמן.
  2. אשליה של עץ אמיתי– היום כאמור ניתן לרכוש עצים מלאכותיים שנראים ממש כמו עצים אמיתיים ולא ניתן להבחין בכך שהם לא.
  3. מכניסים שמחת חיים– כל צמח ירוק (ומבקרה הזה ירוק עד…) מכניס חיות צבעוניות ושמחת חיים לחלל בו הוא נמצא.
  4. עמידות לשנים– עצים מלאכותיים שהאיכות שלהם טובה וגבוהה יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים. הם לא דורשים טיפול ואינם מושפעים מתנאי מזג האוויר.
  5. חיסכון בעלויות– במקום לרכוש בכל פעם עץ חדש ולגדל ולטפח אותו, במקום להחליף אדמה ולדשן אותה ולהשקות את העצים בתדירות המתבקשת מדובר בקנייה אחת גדולה פעם בכמה שנים שמחזיקה מעמד לאורך זמן ולכן היא משתלמת במיוחד.

צמחיה מלאכותית בכלל ועצים מלאכותיים בפרט, יכולים להיראות נהדר בתוך כדים מעוצבים- המראה שנוצר הוא מיוחד ומתאים לבית עסק, חלל גדול אחר, ואפילו לבית- ללא מאמץ או תחזוקה שוטפת תכלו ליצור שמחת חיים בבית עם צמחיה מלאכותית. הם מתאימים לפנים ולחוץ ומגיעים בשילובים נהדרים ששווה לבדוק.

לקטלוג העיצובים המומלצים שלנו בקרו בעמוד ה>> שילובים שלנו