עצים מלאכותיים לגינה וללובי

עצים מלאכותיים מעוצבים לגינה וגם ללובי

אין כמו מראה מלבב של עצים השתולים בחצר הקדמית או האחורית של הבית שלכם לא לכולם יש את חוש הגננות ואת הזמן לטפח ולגרום לעצים אלה לשרוד. יש הרבה אנשים שעסוקים רוב היום בעבודה, אך בכל זאת מעוניינים בעצים יפים שגורמים לגינה להיראות מטופחת ללא רבב. במקרה זה ישנו פתרון בדמות עצים מלאכותיים בעיצובים מיוחדים. תמיד עדיף לרכוש עץ מלאכותי, מאשר עץ קטן שלא נוכל לטפל בו וחייו יתקצרו. יש כאלה שמשקים יתר על המידה או שאין להם מושג בדישון או זמן לרוץ למשתלות עם עלה פגום של העץ, בכדי לדעת איזו מחלה תקפה אותו, או חרקים ומזיקים שונים. יש לציין, כי עצים מלאכותיים בנויים לעמידות בפני השמש, כך שאין חשש להציב אותם בכל חלל, אם בחוץ או בפנים המבנה או הבית.

סביבת עבודה נעימה בזכות עצים מלאכותייםכאשר אנו סגורים במשרד למשך הרבה שעות, אנו נהיה זקוקים לגירוי מהטבע או לפחות משהו שיזכיר לנו את הטבע כמו צמחים מלאכותיים. המחשבה על צמחיה מלאכותית או עצים מלאכותיים שקשה לזהות שהם אכן לא טבעיים, יכולה להקנות לנו הרגשה נעימה, גם כשאנו נמצאים במשרד סגור במשך כל היום. המציאות אינה חסה עלינו והטכנולוגיה סייעה רבות בהקניית תחושה של מראה טבעי לכל הסוגים של צמחיה מלאכותית הכוללת: עצים, פרחים, שיחים ומטפסים שונים. יש לציין כי כל נושא הצמחים המלאכותיים מפעילים לנו את הדמיון ויוצרים גירוי וחיבור של האדם לטבע בכל חלל שלא יימצא. כל הצמחיה המלאכותית, על כל גווניה, משדרת לנו מסתורין של יער, את התחושה של הבלתי נודע אך יחד עם תחושת ביטחון שמעניקה לנו התרבות ותחושת השייכות שיש לנו כלפי הטבע והעולם.

צמחים מלאכותיים ליד בריכת השחייה

ישנם עיצובים חדשניים ומרהיבים שמשתמשים בהם באדריכלות הנוף כמו גינון מלאכותי, שהפך להיות מאוד פופולרי, הן בגלל התחזוקה הנוחה והאפסית של צמחיה זו והן, בגלל החיסכון במים, שהפך להיות צו השעה של כולנו. בהרבה בריכות שחיה פרטיות וכאלה הנמצאות בבתי המלון היוקרתיים, ניתן למצוא מיני שרכים, פרחי הרדוף ושיחי נוי שונים שמתאימים לצמחיה ליד מקורות מים. הגימור והעיצוב המושלם של פטיו או בריכה, יהיה באמצעות צמחיה מלאכותית תואמת לאווירה ולסביבה. ניתן להציב את הצמחיה המלאכותית בעציצים, אדניות עוד. לא לחינם, אדריכלי הנוף והמעצבים, אוהבים להשתמש בצמחיה המלאכותית לעיצוב הנראה טבעי לחלוטין בכל חלל או גינה.