עצים מלאכותיים לגינה וללובי לאווירה טבעית

לא לכולם יש את חוש הגננות ואת הזמן לטפח ולגרום לעצים שלהם לשרוד בשל חוסר זמן. יש הרבה אנשים שעסוקים רוב היום בעבודה, אך בכל זאת מעוניינים בעצים יפים שגורמים לגינה להיראות מטופחת ללא רבב. במקרה זה ישנו פתרון בדמות עצים מלאכותיים בעיצובים מיוחדים המאפשרים לרכוש עץ מלאכותי לבית ולגינה. 

עצים מלאכותיים מעוצבים עדיפים על אמתיים

יש כאלה שמשקים יתר על המידה או שאין להם מושג בדישון או זמן לרוץ למשתלות עם עלה פגום של העץ, בכדי לדעת איזו מחלה תקפה אותו, או חרקים ומזיקים שונים. יש לציין, כי עצים מלאכותיים בנויים לעמידות בפני השמש, כך שאין חשש להציב אותם בכל חלל, אם בחוץ או בפנים המבנה או הבית.

עצים מלאכותיים מעוצבים לגינה ללובי וגם למשרד!

כאשר אנו סגורים במשרד למשך הרבה שעות, אנו נהיה זקוקים לגירוי מהטבע או לפחות משהו שיזכיר לנו את הטבע כמו צמחים מלאכותיים. המחשבה על צמחיה מלאכותית או עציצים מלאכותיים שקשה לזהות שהם אכן לא טבעיים, יכולה להקנות לנו הרגשה נעימה, גם כשאנו נמצאים במשרד סגור במשך כל היום.

המציאות אינה חסה עלינו והטכנולוגיה סייעה רבות בהקניית תחושה של מראה טבעי לכל הסוגים של צמחיה מלאכותית הכוללת: עצים, פרחים, שיחים ומטפסים שונים. יש לציין כי כל נושא הצמחים המלאכותיים מפעילים לנו את הדמיון ויוצרים גירוי וחיבור של האדם לטבע בכל חלל שלא יימצא. כל הצמחיה המלאכותית, על כל גווניה, משדרת לנו מסתורין של יער, את התחושה של הבלתי נודע אך יחד עם תחושת ביטחון שמעניקה לנו התרבות ותחושת השייכות שיש לנו כלפי הטבע והעולם.

עצים מלאכותיים לעיצוב חדשני

ישנם עיצובים חדשניים ומרהיבים שמשתמשים בהם באדריכלות הנוף כמו גינון מלאכותי, שהפך להיות מאוד פופולרי, הן בגלל התחזוקה הנוחה והאפסית של צמחיה זו והן, בגלל החיסכון במים, שהפך להיות צו השעה של כולנו. בהרבה בריכות שחיה פרטיות וכאלה הנמצאות בבתי המלון היוקרתיים, ניתן למצוא מיני שרכים, פרחי הרדוף ושיחי נוי שונים שמתאימים לצמחיה ליד מקורות מים. הגימור והעיצוב המושלם של פטיו או בריכה, יהיה באמצעות צמחיה מלאכותית תואמת לאווירה ולסביבה. ניתן להציב צמחיה מלאכותית בעציצים, כדים לגינה עוד. לא לחינם, אדריכלי הנוף והמעצבים, אוהבים להשתמש בצמחיה המלאכותית לעיצוב הנראה טבעי לחלוטין בכל חלל או גינה.

גרדן מרקט מציעה מגוון פתרונות סוגים של צמחיה ועצים מלאכותיים מעוצבים המותאמים לכל עיצוב.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על > היתרונות של צמחיה מלאכותית איכותית.

עצים ועציצים מלאכותיים ללובי | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
עצים מלאכותיים לגינה וללובי | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית