עציצים מלאכותיים

העציץ שנותן לך יחס הכי טוב!

עציצים מלאכותיים הם העציצים הכי נוחים והכי פרקטיים שיכולים להיות. מצד אחד הם יפים כל כך, מלבלבים ומוסיפים צבע ואור, אך מצד שני הם מסתפקים במועט ולא מבקשים כמעט שום טיפול.

מי צריך עציצים מלאכותיים? עציצים מלאכותיים עונים על מספר צרכים ומטרות:
  • לחידוש חדרי הבית השונים – כאשר מציבים עציצים מלאכותיים בבית, כל החדר מקבל צורה חדשה. לא להאמין מה שעציץ אחד מסוגל לעשות, איך הוא הופך את כל האוירה של החדר למשהו אחר לגמרי. עציץ שניצב בפינת הסלון, או על מדף במטבח, ואולי אפילו בחדר הכניסה, מכניס הביתה אור וססגוניות עם טעם רענן של עץ פורח.
  • לגינה – עציצים מלאכותיים מתאימים מאד לשתילה בגינה, כאשר לא רוצים להשתעבד לטיפול ותחזוקה. כך מקימים גינה יפהפיה של צמחים מלאכותיים ואיכותיים בלא שום קושי, ללא צורך בהשקיה וללא טיפוח צמוד. העציצים היפים של גרדן מרקט מבטיחים גינה מרשימה למראה, שלא נופלת כהוא זה ממראה של גינה אמיתית וירוקה.
  • לגג – מי שברשותו גג צמוד ורוצה להקים בה גינה יפה, יכול להנות משתילת עציצים מלאכותיים במקום לטרוח ולהתאכזב פי כמה. יקר מאד להתקין בגג של בית גינה אמיתית, הדבר דורש קרקע צמודה והרבה טיפול ומאמץ. במקום זה קונים עציצים מלאכותיים והגג הפתוח יפרח וישגשג. אתם רק תצטרכו להתקין שם ספסל לישיבה כדי להנות מהאויר הפתוח והעציצים המלבלבים שם. עם הרוח ינועו עלי הצמחים הנה והנה ואתם תשכחו שאין אלו עלים אמיתיים כלל..

כולם הולכים היום על טרנד של טבעי, מקורי וישר מן הטבע, אבל לא תמיד זה פשוט כל כך. מי שחושב שקניה של עציץ אמיתי ישתלם לו תמיד, טועה בהערכה. עציץ מלאכותי עולה עליו עשרת מונים, באיכות המוצר, בנוחות שבטיפול, ובתוצאה המרהיבה. חברת גרדן מרקט ממליצה לכל אחד לנסות לשתול עציץ מלאכותי בבית ולהנות מן התוצאה.

עציץ מלאכותי

עציץ מלאכותי נהנה מפלוסים רבים, לדוגמא:

  • חסכון כספי – לא צריך להשקות עציץ מלאכותי ואילו העציץ הטבעי דורש השקיה צמודה. בסופו של דבר מים הם לא עסק זול ואת ההבדל רואים מיד בחשבון המים החודשי. מה גם שאסור לשכוח להשקות את העציץ וזה גוזל מעמנו הרבה זמן וכוחות נפש.
  • פעם אחת ודי – עציץ מלאכותי רוכשים פעם אחת, ונהנים ממנו כל החיים. הוא לא דורש הוצאות נלוות במהלך השימוש, שונה כמובן לחלוטין מעציץ אמיתי.
  • אכזבות – פעמים רבות אנו מטפחים ציפיות מן הצמח שלנו, אחרי שהשקענו בו את מיטב הכוחות, והנה לאכזבתנו הרבה הוא לא הצליח כמו שחשבנו והוא פשוט… נבל ואין לו תקנה. עם עציץ מלאכותי זה לא יקרה לעולם. עציץ כזה נשאר שלם ויפה כל החיים, גם אם לא התייחסו אליו כלל.
  • עיצובים – עציץ מלאכותי ניתן לשתילה בתוך כל כלי שרוצים. אין לו הגבלה ובכל מקום הוא מתאים. רוצים בתוך כדים? מתחשק לכם על אדן החלון? אולי בתוך סל? הכל פתוח ואפשרי. עציץ מלאכותי, הוא יראה טוב בכל מקום.

החיקוי עולה על המקור

אמנם מקובל להגיד שאין תחליף למקור, אך בענין עציץ מלאכותי אנו יכולים לומר בכל פה כי החיקוי לא נופל באיכותו על המקור, ואולי אפילו עולה עליו. כמעט שלא שמים לב להבדל בין עציץ אמיתי לעציץ מלאכותי, ואם לא שהייתם מספרים על כך, כולם היו בטוחים שמדובר בעציץ חי. עם התקדמות הטכנולוגיה מצליחים לייצר עציץ מלאכותי ברמה איכותית גבוהה במיוחד. צמחייה מלאכותית דומה מאד לצמחיה טבעית ומחקה אותה במומחיות רבה. מומחים מספר אחד חברת גרדן מרקט הם מומחים מספר אחד בתחום. הידע הרב והנסיון שצברנו בתחום זה, הזניקו אותנו לראש הרשימה של מייבאים עציצים מלאכותיים באיכות מעולה. אנו משווקים מגוון רחב מאד של סגנונות וצבעים, תוכלו למצוא אצלנו עציצים קטנים, גדולים, בינוניים ומתאימים לכל מטרה. כך, בלא שום קושי תוסיפו אור ויופי לבית, קשטו לעצמכם את חדר המגורים, הסלון או המטבח עם עציצים מלאכותיים יפים כל כך. רוצים לראות? הצוות שלנו כאן באתר… כנסו לקטלוג והתחילו לבדוק!