פרחים מפלסטיק לא מה שחשבתם!

פרחים מפלסטיק הם בעלי יתרונות רבים. הם לא נובלים מעולם הם תמיד נראים רעננים. הם מתאימים עבור אנשים אלרגיים, לא מצריכים תחזוקה וניתן ליהנות מהם בל עונו השנה וגם אם תנאי המחיה בארץ לא מתאימים להם.

פרחים מלאכותיים או פרחים מפלסטיק?

אנו רגילים לראות פרחים מפלסטיק בקופות חולים ובחדרי המתנה. אלו גם פרחים מפלסטיק – אך רובם באיכות מאוד ירודה. קל מאוד לזהות כי הם עשויים מפלסטיק, ואינם בעלי מראה טבעי או מיוחד. כאשר גרדן מרקט מדברים על פרחים מפלסטיק, מתכוונים לפרחים ברמת איכות גבוהה הרבה יותר.

פרחים מלאכותיים – מכל מקום בעולם – אצלך בבית

פרחים מלאכותיים המיובאים על ידי חברת גרדן מרקט נראים אחד לאחד כמו פרחים אמתיים. קשה מאוד להבדיל בינם לבין צמחים אמתיים, משום שאיכות החומרים מהם הם עשויים גבוהה ביותר, והגימור דייקני ביותר כך שלא תראו שערת פלסטיק או סיב שאינו במקומם. פרחים מלאכותיים הם הדרך לגינה מלבלבת באפס מאמץ.

  • גם אם אתם אלרגיים לפרחים או לאבק, תוכלו ליהנות בביתכם מהמראה הרענן של הפרחים- בעזרת קישוט הבית בפרחים מלאכותיים.
  • פרחים מפלסטיק לא ימשכו חרקים לביתכם והאדמה – המצע של העציצים לא יפריע לכם.
  • יתרון נוסף של פרחים מלאכותיים הוא שאין חשש כי אחד הילדים ישקה את הרצפה במקום את הצמח, משום שפרחים מלאכותיים אינם צריכים השקיה ובעצם- אינם צריכים תחזוקה מכל סוג שהוא.
  • אין צורך לנכות מהם עלים שנבלו, להשקות או להחליף אדמה פעם בחודש מומלץ  לנקות את הפרחים מהפלסטיק ואפשר אף להתיז עליהם מים מ”שפריצר” שיראו רעננים במיוחד.

במגוון הצמחיה המלאכותית שלנו תמצאו גם עצים מלאכותיים שהם לבו של שגעון העתיד הירוק.

המגוון של פרחים מפלסטיק

אם אתם אנשים מקוריים שאוהבים צמחים לא שגרתיים ומיוחדים שאינם קיימים בארץ – בעזרת פרחים מפלסטיק תוכלו ליהנות גם מצמחים אלו. מגוון רחב של צמחים אקזוטיים שאינם יכולים לגדול בארץ בגלל שתנאי המחיה לא מתאימים להם, מחכה לכם בדוגמת צמחים מלאכותיים באיכות הכי גבוהה. תוכלו ליהנות מכל צמח שיעלה על דעתכם, ללא הגבלה.

גרדן מרקט מייבאת מחו”ל צמחיה מלאכותית לרבות פרחים מלאכותיים ברמת איכות שטרם הכרתם. הרשו לעצמיכם ליהנות מבית רענן ומלא חיים, ובלי לדאוג לתחזוקה ושימור חיי הצמח, פשוט כי פרחים מפלסטיק תמיד נראים רעננים, בכל עונה ובכל שעה ביום.

לקטלוג עציצים מלאכותיים  שלנו

פרחים מפלסטיק | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
גינה מלבלבת עם צמחים מפלסטיק | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית