שמחת חיים בבית עם צמחיה מלאכותית

צמיחה, צמחים, צמחיה- כל אלה מסמלים חיים. עלים ירודים, פרחים צבעוניים כמה צבע ושמחת חיים הם מביאים איתם- בין אם בגינה, במרפסת או בתוך הבית.

אנשים שמגדלים צמחיה בגינה לרוב מתמסרים אליה ומשקיעים בה כימים כלילות וקוצרים את הפירות של צמחיה מרשימה וגינה לתפארת. ואלה שרוצים שמחת חיים וצמחיה בבית ולא רוצים להתמסר לטיפול בה- בוחרים בצמחיה מלאכותית.

צמחיה מלאכותית- כבר לא עציץ מפלסטיק

צמחיה מלאכותית שניתן למצוא היום בחנויות הרבות היא ממש לא כמו הצמחיה המלאכותית של פעם, גם בתחום זה התקדמו והרבה.

פרחים מפלסטיק זה לא מה שחשבתם! כבר לא מדובר בפרחים מנייר או מחומרי פיסול אחרים שנהרסים עם הזמן או בעציצי פלסטיק שרואים כבר מהכניסה לבית שהם לא אמיתיים.

היום ניתן למצוא ובקלות צמחיה מלאכותית עשירה ובאיכות גבוהה במיוחד כך שאפילו אתם עלולים לשכוח שמדובר בעציצים מלאכותיים שלא צריכים אור או צל, מים או דשן. בעצם אותם צמחים לא צריכים שום דבר חוץ מהחלטה איפה לשים אותם.

רעיונות להכנסת צמחיה מלאכותית הביתה:

עיצוב מושלם של צמחים עדינים ומרשימים לבית פרטי | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
  1. זר פרחים מלאכותי שנראה ממש כמו פרחים שנקטפו לפני רגע בשדה או נקנו לסוף השבוע בחנות הפרחים מעבר לפינה. לא צריך מים, הם לא ינבלו ולא צריך לקנות חדש- מספיק לשים אותם בוואזה יפה עם אבני זכוכית או חצץ או ללא כלום ולהניח על השולחן לקישוט.
  2. עציצים קטנים– היום פופולארי במיוחד לרכוש עציצים מלאכותיים כגון, קקטוסים למיניהם בעציצי חרסינה קטנים אבל אתם יכולים לרכוש כמעט כל צמח או פרח שקיים במציאות כעציץ מלאכותי דקורטיבי ולבחור עבורו עציצים בגדלים שונים ובצבעים שונים ולשלב אותם במקומות שונים בבית, על עדן החלון, על מדפים או בפינות שונות להוסיף צבע ושמחת חיים.
  3. עציצים למרפסת– אם אתם רוצים להרשים ממש ולעצב את המרפסת כמו שצריך בחרו בכדים מיוחדים או עציצים מסוגננים, מלאו אותם בחומר מילוי ואת השכבה העליונה מלאה באבנים קטנות- אבני טוף או אבני צץ צבעוניות ולאחר מכן הניחו את הצמחים המלאכותיים או העצים המלאכותיים בפנים. חוץ מכם אף מבקר לא ידע שהוא לא אמיתי!
  4. שטחים גדולים של צמחיה מלאכותית– אם מתחשק לכם צמחים מטפסים או קיר ירוק אפשר בהחלט לרכוש שטחים גדולים יותר של צמחיה מלאכותית- מטפסים וקירות ירוקים שימלאו עבורכם את המרפסת או את הגינה ואפילו בתוך הבית בסלון- הם לא צורכים טיפול, אין עלים יבשים שנושרים, לא צריך אדמה או להשקות אותם בכלל והם מכניסים צבעוניות ועיצוב לכל מקום שתבחרו עבורם. בדיוק כמו דשא סינטטי תוכלו להקים גדר ירוקה לגמרי כשכולה עשויה צמחיה מלאכותית.