חיסכון במים: עיצוב פנים עם צמחיה מלאכותית בשילוב כדים ואדניות מעוצבות ואיכותיות

אם החלטתם לפתוח מסעדה או בית קפה, או אפילו חנות קטנה ומדליקה- אתם בטח יודעים כמה הוצאות זה דורש.

כל בית עסק דורש הוצאות גדולות מאוד וישנן הוצאות שחובה לשלם כמו שכירות וארנונה, מים וחשמל ויש גם הוצאות נוספות שהן כביכול מותרות אבל לא באמת אפשר בלעדיהן וזה עיצוב.

כל בית עסק שמכבד את עצמו מעצב את המקום שלו בהתאם לתחום ולטעם האישי, בצורה כזו שיזמין את האורחים לשבת במקום וליהנות מהאווירה וגם כמובן לחזור. 

ישנם שמעצבים לפי הרצון הקבוע שלהם והמקום לא משתנה או מעוצב מחדש עם הזמן שחולף, ויש המעצבים בכל פעם לפי הטרנדים הקיימים ומשנים את העיצוב בהתאם.

עיצוב לפי טרנדים קיימים- שילוב של עצים מלאכותיים וצמחיה מלאכותית:

עיצוב הסלון עם צמחים מלאכותיים | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

אחד מהטרנדים הקיימים בשנים האחרונות הוא תוספת של צמחיה מלאכותית בתוך בית העסק או בכניסה. יש לכך הרבה מאוד יתרונות מכיוון שעצים מלאכותיים לא דורשים תחזוקה שוטפת כמו גיזום, דישון וטיפול, הם עמידים בתנאי מזג האוויר ולכן הם יכולים לעמוד בחוץ חשופים לשמש ואפשר גם להעמיד אותם בצל, והם משתלבים נהדר עם כדים גדולים מעוצבים או אדניות מעוצבות דוגמת הכדים לגינה שניתן למצוא אצלנו. והיתרון הגדול והמשמעותי במיוחד- חיסכון במים. כך למשל ניתן למצוא אצלנו צמחיה מלאכותית ללובי של בית העסק. 

עצים מלאכותיים אמנם נראים ממש כמו עצים אמיתיים ומי שלא מבין מספיק בדבר או לא יתעמק אפילו לא ישים לב להבדל אבל בכל הנוגע לתחזוקה ואחזקה הם הרבה יותר פשוטים. הם עשויים מחומרים איכותיים בטכנולוגיה מתקדמת אשר הופכת אותם לעמידים מאוד לאורך שנים, איכותיים וחזקים כך שהם אינם נהרסים בקלות ובמהירות ואינם רגישים לתנאי מזג אוויר גם לא כשמדובר בשמש הארץ ישראלית החמה והקופחת.

וכמובן היתרון המשמעותי ביותר שלהם- הם לא צריכים מים. הם לא נובלים, הם לא גדלים וצמחים, והעלים שלהם נשארים ירוקים כל עונות השנה בין אם העץ נמצא מחוץ לבית העסק או בתוך בית העסק. הם לא דורשים השקיה בכלל כך שאפילו אדמה אמיתית לא באמת צריכים לשים – אפשר למלא את המקום בו מעוניינים להניח את העץ בחומר מילוי עמיד, להניח את העץ ולאחר מכן למלא מעל באבני טוף, חצץ, חלוקי נחל, אבנים וסלעים קטנים ואפילו באדמה מעל או דשא סינטטי מכיוון שהעץ המלאכותי לא באמת דורש אדמה ואין לו שורשים שמשתרשים בתוכה.

הפעם היחידה שיש צורך במים כאשר מדובר בעצים מלאכותיים היא כשצריך לנקות אותם מעט מהאבק המצטבר ולרענן את המראה שלהם ואם הם בחוץ אפשר להשפריץ עליהם מעט מים ואם הם בפנים לנגב עם מטלית לחה.

מחפשים צמחים מלאכותיים בקרו בקטלוג עציצים מלאכותיים שלנו!