איך צמחים מלאכותיים יכולים לשפר את האווירה במשרד

אנחנו לא יודעים מה אתכם אבל צמחים מכל סוג- עצים, שדה חיטה, זר פרחים, ערוגות פרחים, עציצים- כל אלה עושים לנו ממש טוב על הלב וממש נעים ושמח. בגלל זה אנחנו מוסיפים צמחים בבית ובגלל זה אנחנו מוסיפים צמחים במשרד.

ואם אפשר להמליץ על מתכון לשיפור אווירה מיידי במשרד או בבית אז ההמלצה שלנו היתה- צמחים! אבל, וזה אבל שצריך לזכור- בצמחים צריך לטפל והם נוטים לנבול וצריך להחליף אותם בתדירות גבוהה יחסית.

מילא כשמדובר בצמחים בבית אבל כשמדובר בצמחים במשרד ובו כולם אנשים שעסוקים בעבודה, זו יכולה להוות בעיה. אלא אם כן אתם בוחרים בצמחים מלאכותיים!

שיפור האווירה במשרד בפשטות- הוספת צמחים מלאכותיים:

אנחנו ממש לא נמצאים במיעוט בעניין הצמחים- ההיפך הוא הנכון. רוב האנשים יחייכו ברגע שיהיו לידם פרחים או שיגיעו לעבודה בבוקר ויהיה להם עציץ חדש ליד פינת הישיבה שלהם. 

עציצים מלאכותיים לעיצוב משרדים | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

אבל גם חלק מהאנשים לא ירצו להתעסק עם ההשקיה והטיפול באותם עציצים, חלק יכולים להיות אלרגיים לסוגים שונים של פרחים וגם השקיה של צמחיה, טיפול בצמחיה והחלפת הפרחים היא הוצאה כספית שאפשר לחסוך בה. איך? כמו שהצענו -עם עציצים מלאכותיים.

בקנייה אחת מרוכזת וגדולה אפשר לרכוש עציצים מסוגננים ומעוצבים לכל הפינות במשרד ולקשט אותו בהתאם. ניתן להניח את העציצים בכל פינות הישיבה, במטבח ובפינת האוכל שכן הם אינן מפריעים מכיוון שהם לא אמיתיים. 

ואם אתם חוששים שצמחים מלאכותיים יראו זולים ויורידו את רמת העיצוב במשרד אז אל דאגה- כיום ניתן להזמין צמחים מלאכותיים ברמה גבוהה ובאיכות כזו שלא ניתן לראות שהם לא צמחים אמיתיים בכלל.

חלק מעיצוב המשרד:

אם לקחתם מעצבת פנים היא יכולה לסייע לכם בבחירת העציצים המלאכותיים לעיצוב של המשרד ואם לא אל דאגה אפשר לצלם את המשרד ולפנות לאנשי מקצוע בתחום שיעזרו לכם לבחור את גודל העציצים, הצבע שלהם, סוג העציצים וכמובן אילו פרחים סינטטים, צמחים או עצים מלאכותיים מתאימים לכם למשרד. הירוק של הצמחים והצבעוניות של הפרחים יעשו שדרוג משמעותי לטובה בנראות של המשרד, אתם לא תאמינו עד כמה.
 
אבל לא רק בנראות של המשרד יעשה שדרוג בעקבות הוספת אותם צמחים סינטטים (שששש…. לא כולם יודעים!) אלא גם האווירה במשרד תשתפר פלאים. כי ברגע שיש ירוק בעיניים, פרחים שתמיד פורחים ותמיד צבעוניים, עציצים צבעוניים ומסוגננים בכל מיני פינות במשרד אנשים יגיעו למשרד בהרגשה טובה יותר, במצב רוח מרומם יותר ויהיה להם נעים יותר לעבוד בסביבת העבודה שלהם. לא מאמינים? תנסו ותראו לבד!
 
אולי יעניין אותכם לקרוא גם על פתרונות צמחיה מלאכותית – מה חשוב לדעת?