מבצעי אביב עכשיו באתר! משלוח חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

צמחים מלאכותיים לבית מסוגנן

צמחים בבית הם דבר יפה. אי אפשר להתכחש לצבע שמוסיף אגרטל עם פרחים בצבעים שמחים של צהוב וורוד ולרעננות של צמח ירוק. אך בניגוד לעלוני העיצוב בהם הבתים תמיד מסודרים, בחיי היום יום הבית שלנו מבולגן הרבה יותר.

למה לבחור בעציצים מלאכותיים לבית?

לא מעט פעמים העציץ עומד פשוט באמצע החלל, וכל התקלות קטנה מביאה לאדמה בה הוא שתול ליפול אל הרצפה, או שהילד השקה לא במדויק ומסביב לעציץ שלל כתמי בוץ והנה הגיע הקיץ ויש לא מעט חרקים מסביב לעציץ. העציץ הנעים והיפה שהיה שרכשנו כבר אינו. במקומו יש לנו עציץ חי, הדרוש תשומת לב, טיפול והשקעה של זמן. טיפול לא נכון בעציץ יוביל לנבילת העציץ או למצב בו חלק של העציץ צומח בצורה מושלמת והחלק השני כבר בגווני צהוב של יובש. 

צמח אמיתי פחות מתאים לשילוב בבית קטן או בבית עמוס. בית עם ילדים או בעלי חיים לא הולך יד ביד עם צמח אמיתי. צמח אמיתי הוא מלכלך מאוד, גורם לאלרגיות ומושך אליו חרקים. בנוסף, בלילה העציץ צורך חמצן ולא פחמן דו חמצני, ולכן לא מומלץ לישון עם עציצים באותו החדר. מה אנחנו כן ממליצים לעשות? אנחנו ממליצים על שדרוג הבית בעזרת צמחים סינטטיים

עיצוב הבית באמצעות עציצים מלאכותיים

למרות כל הקושי הכרוך בהצבת צמח אמיתי בבית, אנשים רבים צריכים את הצבע שמוסיפים הפרחים ואת החיות של הצמחים. עבור אנשים כאלו גרדן מרקט החליטה לערוך שינוי בעולם הצמחים המלאכותיים והציג בפניכם עציצים מלאכותיים לבית ובזול.

עד עכשיו נתקלו בצמחים מלאכותיים וזיהינו מיד שהם לא אמיתיים. משהו בצבע הלא אמיתי, בחתיכות הפלסטיק שבצבצו פה ושם- ובמראה הכולל של העציץ שהיה פשוט לא טבעי. גרדן מרקט מייבאת צמחיה מלאכותית לבית מחו"ל, עצים מלאכותיים מושקעים ומעוצבים להפליא שנראים אחד לאחד כמו עציצים אמתיים. אצל גארדן מרקט צמחייה מלאכותית לא תמצאו עציצים עם שאריות פלסטיק או צבעים שאינם קיימים בטבע אלא צמחייה מלאכותית איכותית.

לעצב את הבית

אתם מוזמנים לעצב את הבית שלכם עם צמחיה מלאכותית לבית וליהנות מהירוק בעיניים ובצבעים השמחים של הפרחים. לא תצטרכו לחששו שהכלב יאכל את העציץ, או מהתקפת חרקים באמת הקיץ על העציץ שלכם. עציצים מלאכותיים לבית נראים בדיוק כמו עציצים אמיתיים, אך בלי כל הטרחה הכרוכה בכך. עציצים אלו לא ינבלו ותמיד יישארו יפים – בכל עונה במהלך השנה.

 למידע נוסף על כדים לגינה במגוון עיצובים מקוריים בקרו בקטלוג כדים ואדניות.

עציצים מלאכותיים לבית ולגינה | Garden Market - צמחיה מלאכותית איכותית
צמחים מלאכותיים לבית | Garden Market - צמחיה מלאכותית איכותית