מבצעי אביב עכשיו באתר! משלוח חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

שינוי בגישה העיצובית שמעצבים צריכים להכיר

צמחיה, תמיד תורמת להרגשה טובה במקום בו אנו נמצאים, אם במשרד, בבנק, בבית ובלובי של בניינים שונים. מראהו הפגום של עציץ שמתחיל להתייבש לעומת זאת, יכול לפגום המון ולהקנות הרגשה של הזנחה. זו הסיבה שהיום, ניתן למצוא מגוון רב של צמחיה מלאכותית הנראית ממש כמו צמחיה טבעית, לכל דבר ועניין.

הגישה העיצובית לצמחים מלאכותיים

הטכנולוגיה של היום, מקנה לנו חיקוי מדויק של צמחים טבעיים, אין צורך בטיפול ודישון, השקיה וגינון ואנו יכולים ליהנות מכל העולמות כאשר אנו רוכשים צמחיה מלאכותית. היתרון הנוסף הוא, שאין צורך לדאוג לצל או שמש של צמחים מסוימים בדומה לצמחיה הטבעית, ניתן להציבם באור או בצל וישנם צמחים מלאכותיים שעמידים בפני השמש. בעבר, צמחים מלאכותיים, היוו עיצוב זול, משום שניחן עליהם שמדובר על צמחים העשויים מפלסטיק וקל היה לזהות אותם.

צמחיה מלאכותית מחזיקה למשך שנים רבות

כאשר אנו רוכשים צמחייה מלאכותית בטכנולוגיה של היום, אין צורך בגיזום, או טיפול מיוחד, אלא מדי פעם לנקות את האבק מצמחים אלה. אפילו בגינות פרטיות ובמרפסות של דירות, ניתן למצוא צמחים מלאכותיים בתוך כדים לגינה, שקשה לזהות כי הם אינם טבעיים. הצמחייה המלאכותית, מחזיקה למשך שנים רבות, הודות לטכנולוגיה של היום. גם בבתי מלון, ניתן למצוא מגוון מרהיב של צמחים מלאכותיים, אם בלובי או סמוך לבריכת השחייה, מה שמוסיף לעיצוב מושלם ומושכל. ניתן לבחור צמחים בדוגמת פרחים ססגוניים בשלל צבעים.

ניתן למצוא צמחיה מלאכותית בדמות שיחי נוי, צמחים מטפסים ואפילו עצים מלאכותיים ללובי ולגינה. חשוב כי תבצעו השוואות מחירים בין הצמחים השונים המלאכותיים, במשתלות או יבואנים שמייבאים צמחים אלה. ניתן בקלות לשנות את מיקומם של הצמחים המלאכותיים, מה שניתן לבצע בקלות וללא עבודה מיותרת כמו בצמחיה הטבעית.

צמחיה מלאכותית אז והיום

פעם, צמחים מלאכותיים היו נראים לעין. המראה הסינטטי של צמחים אלה, זכו למוניטין זול. היום, צמחים מלאכותיים, הם כה אוטנטיים, בזכות הטכנולוגיה המפותחת, עד שקשה לזהות אם הן אכן מלאכותיי או לא. אולי באמצעות מישוש, ניתן להבחין כי אכן מדובר על עצים מלאכותיים. היום הצמחים המלאכותיים, הפכו להיות נפוצים וניתן למצוא אותם בכל מיני מקומות, הן פרטיים והן ציבוריים אם אין לכם זמן לטיפול מיותר בצמחים ובמראה מטופח תמיד של מבואות מסוימים למשרד, לבניין או בגינות ובתוך אזורים מסוימים בבית.

בגרדן מרקט תוכלו למצוא מגוון רב של צמחים מלאכותיים מסוגים שונים שיוכלו למצוא חן בעיניכם ולהתאימם לבית, לחצר או לעיצוב המשרד.

רוצים לבחור צחים מלאכותיים לבית ולמשרד בקרו בקטלוג עציצים מלאכותיים ותמצאו מגוון עצום.

שינוי בגישה העיצובית | גרדן מרקט - עציצים מלאכותיים איכותיים
שינוי בגישה העיצובים בשימוש בצמחים | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית