שמחת חיים בבית עם צמחיה מלאכותית

צמחים מסמלים חיים. הם מוסיפים חיות לכל מקום שבו תשתלו אותם בין אם בגינה או במרפסת או בעציץ בתוך הבית. רבים מגדלים גינות לתפארת וגם לא מעט צמחים קטנים וגדולים בתוך הבית. אבל מה עושים כשרוצים להוסיף צמחייה הביתה בלי להתעסק בטיפול ובהשקיה? פשוט מאוד- בוחרים צמחייה מלאכותית.

כל הסיבות להכניס צמחיה מלאכותית הביתה:

כיף שיש אור וצבע בבית וצמחים מספקים בדיוק את זה. העלים הירוקים, הריח של הפרחים, הצבעוניות… עציץ אחד של פרחים בתוך וואזה שקופה על גבי שולחן האוכל או עציץ קטן ירוק ללא פרחים בתוך כד קרמיקה צבעוני בפינה של הסלון מוסיפים כל כך הרבה אור, צבע וחיות הביתה. פלא שהרבה אוהבים צמחים ועציצים ומתייחסים אליהם כחלק מהעיצוב של הבית?

אבל גם מי שמאוד אוהב צמחים יודע שצריך לטפל בהן ולעיתים לא מעט בכדי שימשיכו לפרוח ולא ינבלו וגם לא ילכלכו את האזור. זה אומר להשקות ולנקות, להסיר עלים יבשים, לדאוג למספיק שמש, לרסס בחומר נגד מזיקים ולהרחיק מילדים קטנים וחיות מחמד. אז מה עושה מי שרוצה להכניס שמחת חיים הביתה וצמחיה אבל לא רוצה לטפל בה? 

פשוט מאוד – מוסיף צמחיה מלאכותית.

צמחייה מלאכותית עם מגוון עצים ועציצים מלאכותיים | גרדן מרקט

זה לא רק צמחים מפלסטיק

צמחיה מלאכותית היא לא פרחי הפלסטיק שאתם זוכרים מלפני שנים, ולא פרחים מנייר שהילדים הכינו בשיעור מלאכה ולא נעים לכם לזרוק. היום כמעט כל משתלה וכל חנות למוצרי בית מציעה כדים ועציצים עם צמחים מלאכותיים, עצים מלאכותיים ואפילו זרים של פרחים מלאכותיים שנראים ממש כמו זר פרחים שנקטף הרגע מהגינה או נקנה הרגע בחנות הפרחים רק בלי הצורך בלמלא את הוזה במים ובלי הצורך לזרוק את הפרחים כשהם נובלים לאחר זמן מה. ואם אתם מתלבטים, הינכם מוזמנים לקרוא על פרחים מפלסטיק במאמר – פרחים מפלסטיק לא מה שחשבתם.  

צמחיה מלאכותית מוסיפה אור וצבע וחיות לבית וגם לגינה, אפשר לרכוש צמחים מלאכותיים קטנים כמו קקטוסים או עציצים מלאכותיים שישתלבו בסלון, ואפשר גם לרכוש צמחים גדולים מלאכותיים לשים בתוך כדים לגינה בגדלים שונים ולהתאים להם עצים מלאכותיים. אצלנו בגרדן מרקט אפשר לרכוש מטפסים מלאכותיים, זרי פרחים להניח בתוך וזה במרכז שולחן האוכל ועוד. אין סוף אפשרויות כשזה מגיע לצמחיה מלאכותית והכי חשוב- לא צריך להשקות אותה או לטפל בה כמו בצמחיה רגילה. 

ניתן לרכוש כד מיוחד או עציץ מסוגנן, לשים בו קלקר או חומר מילוי אחר ושכבה עליונה של אבנים כמו אבני טוף או חלוקי נחל או אפילו אבני חצץ צבעוניות ואת הצמח המלאכותי- מבלי שמישהו ידע בכלל שהוא לא אמיתי.

אם אתם רוצים להוסיף שמחת חיים הביתה ולעצב את חדרי הבית בעזרת צמחיה אבל לא צמחיה אמיתית צמחיה מלאכותית היא הפתרון המושלם עבורכם בכדי לעשות זאת.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על – איך בוחרים עציצים מלאכותיים ללובי.

הכנסו לחנות שלנו והכניסו הביתה שמחת חיים >>  בקרו בגלריה של עציצים מלאכותיים שלנו.