שש רעיונות לעיצוב הלובי עם עציצים מלאכותיים

כל קבלן או חברת בנייה יודעים שהיום ממש לא מספיק רק לעצב את הבניין מבחוץ ואז להתחיל לאכלס את הדירות בדיירים, צריך להשקיע מראש כבר בכניסה של הבניין החיצונית והפנימית וגם לאבזר ולעצב את הלובי בהתאם. 

כך כל דייר שנכנס כבר ירגיש בבית וירצה לגור בבניין ולא ירגיש שהוא נכנס לבניין ריק ומשעמם ויחכה בקוצר רוח להגיע לדירה שלו.

אחת ההמלצות לעיצוב הלובי של הבניין (ולצורך העניין לובי של כל מקום אחר) הוא עציצים מלאכותיים:

 

שש רעיונות לעיצוב הלובי עם עציצים מלאכותיים: 

עצים ועציצים מלאכותיים ללובי | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
  1. עציצים מלאכותיים בכניסה החיצונית של הבניין – אפשר להציב אדניות גדולות וקטנות, ארוכות וקצרות לאורך המדרגות ובכניסה לבניין בכדי להאיר ולקשט בירוק את הכניסה החיצונית של הבניין. אדנית לאורך כל מדרגה בצד כך שלא תפריע לעבור, או אדנית בתחילת המדרגות ובסופן יכולה להוסיף המון.
  2. עציצים מלאכותיים ליד דלת הכניסה – גם בחלק החיצוני וגם בחלק הפנימי או באחד מהם ניתן להציב עציץ גבוה מלאכותי שיסמן את הכניסה ויוסיף נפח וצבעוניות.
  3. עציצים מלאכותיים בפינות של הלובי – כדים גדולים בגבהים שונים עבים וצרים בצבעים שמתאימים לעיצוב הכללי של הלובי ושל הבניין עם צמחים מלאכותיים בתוכם בין אם פרחים קטנים או גדולים שיכולים לעמוד בכל פינה של הלובי ולהוסיף צבע וחיוניות.
  4. עציצים מלאכותיים בפינת הישיבה – במידה ויש פינת ישיבה, כורסאות או שולחן ניתן להוסיף צמחים מלאכותיים בלובי על השולחנות או אפילו זר פרחים מלאכותי בתוך וזה שקופה בכדי שיראה כמו פרחים אמיתיים אבל לא ידרוש התעסקות והשקיה והחלפה של הפרחים.
  5. עצים מלאכותיים ליד המעליות – כפי שכבר הבנתם אפשר גם להוסיף עצים מלאכותיים בכל מקום בלובי בשביל לייפות אותו ולהפוך אותו למקום מעוצב נעים וירוק. אפילו בין המעליות אפשר להניח עציץ אחד מלאכותי גדול שיעשה הרגשה של בית מלון וחופשה….
  6. עציצים מלאכותיים על הקיר – במידה ויש לכם קיר גדול ואפשרות לעשות זאת אפשר להוסיף מטפסים של ממש על כל הקיר לאורכו ולדמות תחושה של מטפסים אמיתיים בתוך הלובי.

כמה דגשים בנוגע לשימוש עם עציצים מלאכותיים בלובי:

  • חשוב לא להגזים! אם תשימו יותר מדי עציצים בין אם עציצים אמיתיים או עציצים מלאכותיים בכניסה לבניין ובלובי שלו תיווצר הרגשה של גינה או של ג’ונגל מה שיכול להיות גם יותר מדי עבור רוב האנשים.
  • כדאי להתאים את העציצים לצבעוניות של הלובי בכדי שיתאימו לעיצוב הכללי ולא יראו כאילו הם לא קשורים
  • מומלץ להשקיע – אם החלטתם על עציצים מלאכותיים תשקיעו בעציצים שנראים טוב ואיכותיים ולא כאלה מפלסטיק שנראים זולים מדי ויורידו את העיצוב של הבניין. 

אולי יעניין אותכם לקרוא גם על איך בוחרים עציצים מלאכותים ללובי?