משלוחים חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

עצים מלאכותיים והיתרונות שלהם

שיתוף:

לחיות בטבע, הוא משאת נפשו של כל אדם כמעט, והחלום שלנו הוא לנשום את העצים ולראות ירוק מול העיניים.
לפעמים בזמנים לחוצים או עייפים או סתם כך כשאין מצב רוח, אנחנו מדמיינים מול עינינו עץ פורח וכבר מרגישים איך נמסכים בנו כוחות חדשים. כי אכן, כוחו של הירוק של הצמח הוא רב. כמה היינו רוצים שגם בבית הפרטי שלנו יהיה לנו צמחיה מול העיניים. שילוב של צמחים בחיי היום יום יעניקו לנו איכות חיים בלתי רגילה.

ירוק בעיניים באמצעות עצים מלאכותיים

האפשרות הפשוטה היא להקים גינה בבית, אם זה במרפסת או בגג מגורים. אבל לא תמיד יש שם מקום ולא לכל אחד יש בבית שטח פנוי. גרדן מרקט מציעה אפשרות שניה, לא פחות טובה ממנה – לשלב עצים מלאכותיים בכל פינה בבית וליהנות מלבלוב ופריחה בכל עונות השנה.

להרוויח בית מלבלב בלי טיפת מאמץ!

אנשים אוהבים צמחים, וקשה להם מאד לוותר עליהם. מה לעשות שבעידן שלנו מעטים הם הבתים אשר נהנים מגינה צמודת קרקע. הפתרון האידיאלי הוא צמחייה מלאכותית הכוללת עציצים ועצים מלאכותיים – גם יפים, גם ירוק בעיניים, וגם קל כל כך.

יתרונות עצים מלאכותיים

אי אפשר להשוות בין עצים אמתיים לבין למלאכותיים מבחינת העבודה והתחזוקה. מדובר בפער עצום לטובת המלאכותי, כמובן:

  • עצים אמתיים דורשים השקיה מתמדת והזנה של חומרים מתאימים, עצים מלאכותיים חיים ללא שום טיפול.
  • עצים מלאכותיים במחיר נגיש במיוחד כאשר מבינים כי אין צורך בהוצאות תחזוקה וטיפול.
  • בעיצוב עם עצים מלאכותיים, יש לבדוק מדי תקופה ולעבור ביקורת על הצמחים על מנת לוודא ששום דבר לא נפגע ואף חלק לא מתחיל להתקלקל, הם לעולם לא נהרסים, הם לא נפגעים ממחלות למיניהם, ולא שולט בהם ריקבון.
  • עצים אמתיים מאכזבים לפעמים. שותלים שתיל קטן ומקווים לקבל תפוקה מרשימה, והנה הוא גדל מעט מדי, מצומק או לא בדיוק כפי שצפו לו בעליו. אבל עצים מלאכותיים אפשר לבחור בכל צורה וגודל, תמיד יודעים מראש איך זה יראה ומה יהיו תוצאותיו.

ואלו רק מקצת הסיבות למה כדאי לבחור צמחים סינטטיים ועצים מלאכותיים בפרט.

היכן ניתן להשיג עצים מלאכותיים?

חברת גרדן מרקט משווקת צמחיה מלאכותית במגוון רחב של סוגים ובידינו ניסיון רב בתחום. אצלנו תוכלו למצוא עצים מלבלבים במספר סוגים גדול ועם הצע רחב. כדי להתאים ולבחור עצים מלבלבים מתאימים לחדר או לגג שלכם, פנו אלינו עכשיו ובקשו יעוץ מקצועי.

אנחנו כאן בשבילכם – כנסו לקטלוג הצמחים שלנו !

עצים מלאכותיים לבית | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
עצים מלאכותיים לעיצוב הבית | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
×