עצים מלאכותיים

לחיות בטבע, הוא משאת נפשו של כל אדם כמעט, והחלום שלנו הוא לנשום את העצים ולראות ירוק מול העיניים. לפעמים בזמנים לחוצים או עייפים או סתם כך כשאין מצב רוח, אנחנו מדמיינים מול עינינו עץ פורח וכבר מרגישים איך נמסכים בנו כוחות חדשים. כי אכן, כוחו של הירוק של הצמח הוא רב. כמה היינו רוצים שגם בבית הפרטי שלנו יהיה לנו צמחיה מול העיניים. שילוב של צמחים בחיי היום יום יעניקו לנו איכות חיים בלתי רגילה.

האפשרות הפשוטה היא להקים גינה בבית, אם זה במרפסת או בגג מגורים. אבל לא תמיד יש שם מקום ולא לכל אחד יש בבית שטח פנוי. גרדן מרקט מציעה אפשרות שניה, לא פחות טובה ממנה – להשתיל עצים מלאכותיים בכל פינה בבית ולהנות מלבלוב ופריחה.להרוויח בית מלבלב בלי טיפת מאמץ!אנשים אוהבים צמחים, וקשה להם מאד לוותר עליהם. מה לעשות שבעידן שלנו מעטים הם הבתים אשר נהנים מגינה צמודת קרקע. הפתרון האידיאלי הוא שתילת עצים מלאכותיים – גם יפה, גם ירוק בעיניים, וגם קל כל כך.

יתרונות עצים מלאכותיים

אי אפשר להשוות בין עצים אמיתיים לבין עצים מלאכותיים מבחינת העבודה והתחזוק. מדובר בפער עצום לטובת המלאכותי, כמובן:

  • עצים אמיתיים דורשים השקיה מתמדת והזנה של חומרים מתאימים, עצים מלאכותיים חיים ללא שום טיפול.
  • עצים מלאכותיים יש לבדוק מדי תקופה ולעבור ביקורת תקינה, על מנת לוודא ששום דבר לא נפגע ואף חלק לא מתחיל להתקלקל. עצים מלאכותיים לעולם לא נהרסים, הם לא נפגעים ממחלות למיניהם, ולא שולט בהם רקבון.
  • עצים אמיתיים מאכזבים לפעמים. שותלים שתיל קטן ומקווים לקבל תפוקה מרשימה, והנה הוא גדל מעט מדי, מצומק או לא בדיוק כפי שצפו לו בעליו. אבל עצים מלאכותיים אפשר לבחור בכל צורה וגודל, תמיד יודעים מראש איך זה יראה ומה יהיו תוצאותיו.

ואלו רק מקצת הסיבות למה להעדיף עצים מלאכותיים דווקא…

חברת גרדן מרקטגרדן מרקט מייבאת צמחיה מלאכותית במגוון רחב של סוגים ובידינו נסיון רב בתחום. אצלנו תוכלו למצוא עצים מלבלבים במספר סוגים גדול ועם הצע רחב. כדי להתאים ולבחור עצים מלבלבים מתאימים לחדר או לגג שלכם, פנו אלינו עכשיו ובקשו יעוץ מקצועי.אנחנו כאן בשבילכם – כנסו לקטלוג שלנו !