איך כדים מעוצבים יכולים לשדרג את הגינה שלכם?

אין כמעט מי שלא אוהב ירוק ומי שלא אוהב פורח. רוב הבתים שתגיעו אליהם תראו בהם עציצים או לפחות עציץ אחד אם לא אגרטל עם פרחים. אבל מה קורה אם רוצים עציצים יפים בבית אבל ממש אין לכם כוח או זמן או חשק לטפל בהם? משקיעים בעציצים מלאכותיים!

הפתרון למי שרוצה ירוק בבית מבלי להתאמץ:

עציצים מלאכותיים הם פתרון מעולה למי שמעוניין לגדל עציצים אבל לא לטפל בהם או לטפח אותם. כיום ניתן למצוא צמחים מלאכותיים איכותיים בעציצים כמעט בכל חנות של כלי בית, עציצים שנראים ממש כמו הדבר האמיתי, עם פרחים או בלי פרחים, בגדלים שונים ובסוגים שונים- עם יתרון אחד משמעותי- הם לא דורשים מכם כלום! אז למה כדאי להשקיע בעציצים מלאכותיים? בדיוק בגלל הסיבות האלה. כי תוכלו לשדרג את נראות הבית שלכם בקלות ובמהירות ובלי להשקיע בהם בכלל.

  • עציצים מלאכותיים לא דורשים טיפול– הם לא דורשים שיבדקו אם התייבשו או לתלוש עלים ולרסס נגד חרקים. לא צריך לבדוק שהם מקבלים מספיק אור ומים אלא להעביר עליהם מדי פעם סמרטוט לח.
  • עציצים מלאכותיים לא דורשים השקיה– לא דורשים מים בכלל כך שלא צריך לזכור להשקות אותם, לא צריך להזיז אותם מהרצפה או הפרקט כי אתם דואגים שינזלו לכם מים, לא צריך לבקש מהשכנה להשקות אותם כשאתם יוצאים לחופשה. פשוט לא צריך לזכור להשקות אותם בכלל! הם לא שתולים באדמה והם לא צריכים מים בכדי לגדול הם מסתדרים ממש ממש טוב ככה.
  • עציצים מלאכותיים לא דורשים מיקום מיוחד- הם לא צריכים אור שמש טבעי בכדי לצמוח והם גם לא צריכים להיות בצל חלק מהזמן כך שאתם לא צריכים לחשב את המיקום המדויק של השמש או לשים אותם ליד החלון, רחוק מהאור קרוב לאור כי זה לא משנה להם. צמחים מלאכותיים, עצים מלאכותיים וכל סוגיה הצמחייה המלאכותית יכולים לעמוד בחדר חשוך וגם בחדר בלי חלונות וזה ממש לא משנה להם איפה תשימו אותם.
  • עציצים מלאכותיים איכותיים יכולים להיראות ממש כמו עציצים רגילים אמיתיים- מי שלא מבין יותר מדי ולא יבדוק לעומק גם לא יבחין בהבדל וספק אם אתם תבדילו… אתם בוחרים את סוג העציץ, באיזה כלי להניח אותו, ואיפה בבית הוא מתאים. אפשר להניח אותם ישירות על פרקט או על מדף, ליד המיטה וגם בחדר הילדים וזה לא משנה כי הם לא אמיתיים (שששש אל תגלו) רק נראים ככה. כל היופי בעציצים שהם כביכול אמיתיים אבל עם היתרונות של חוסר השקיה וטיפול.

רוצים לרכוש צמחיים מלאכותית בתוך אדניות או בכדים לגינה ? בקרו בקטלוג השילובים שלנו!

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על – איך כדים מעוצבים יכולים לשדרג את הגינה שלכם?

 

עץ ארליה מלאכותי | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
כדים לגינה | גרדן מרקט - צמחייה מלאכותית