למה לבחור בצמחיה מלאכותית למשרד?

עיצוב המשרד מאפיין שילוב של אלמנטים שונים שיצרו אווירה נעימה לעובדים השוהים במשרד רוב שעות היום או ללקוחות המגיעים אליו. בין האלמנטים שעוזרים ליצירת אווירה נעימה הם הצמחים, שכן צבעם יוצר אווירה ירוקה ונעימה יותר.

אך מסיבות שונות ומגוונות, לא כל משרד יכול להרשות לעצמו להציב צמחיה טבעית מכיוון ואין באפשרותם לדאוג לטיפוח היומי שלהם, אך אם זאת היו רוצים לשלב צמחים במשרד. 

הפתרון למשרדים אשר רוצים לייצר אווירה נעימה יותר במשרד הוא שימוש בצמחים מלאכותיים למשרד.

למה כדאי לשלב צמחים לרבות צמחיה מלאכותית במשרד?

שילוב הצבע הירוק במשרד באמצעות הצמחיה תורם ליצירת אווירה נינוחה ומרגיעה ובכך מסייע להפחתת רמות הלחץ ששוהה במשרד במשך היום. כלומר, השימוש בצמחים במשרד מסייע ליצירת אווירה חיובית ורגועה יותר, האווירה החיונית לתפקוד העובדים ולתחושת הלקוחות במגיעים למשרד.

הנתון הנ”ל נכון גם כאשר מדובר על צמחיה המלאכותית. מראה הצמחים המלאכותיים הדומים לגרסה הטבעית שלהם יש השפעה פסיכולוגית על העובדים והלקוחות, שכן השימוש בעציצים ועצים מלאכותיים בחלל המשרד יוצר אווירה טבעית יחד עם כל ההיתרונות של הצמחיה המלאכותית.

שימוש בצמחיה מלאכותית למשרד כפתרון למשרדים אשר עקב הנסיבות אינם יכולים להציב צמחיה טבעית, הוא פתרון מוכר בקרב רוב האדריכלים ומעצבי המשרד.

עציצים מלאכותיים לעיצוב משרדים | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

היתרונות של צמחיה מלאכותית למשרד:

לצמחיה מלאכותית יש אינסוף יתרונות, גם כאשר הם מיועדים למשרד:

  • ניתן למקם אותם בכל אזור במשרד, ללא חשש שאין מספיק שמש או אזור חשוך מידי ויבש. הבחירה של המיקום של הצמחיה היא אך ורק בידיים שלכם, תוכלו לבחור למקם איפה שתרצו עץ מלאכותי ליד הדלת, עציץ צבעוני ליד החלון או אולי פרח באדנית.
  • לא צריך לדאוג להשקיה של הצמחים, אם אתם לא במשרד, או אם השבוע אתם או העובדים עובדים מהבית, אין צורך לדאוג להשקיה של העציצים. שכן עבור צמחיה מלאכותית יש צורך רק בניקוי האבק אחת לכמה זמן בכדי לשמר את המראה הטבעי.
  • הצמחים המלאכותיים לא נובלים! אין צורך לדאוג שהצמח ינשיר את העלים, יראה עייף או גוסס, שכן צמחיה מלאכותית אומנם נראית טבעית, אך אינה נושרת כמו האמיתית.
  • ניתן לבחור בזנים שונים של צמחים, גם כאלה שתנאי הגידול שלהם לא מתאפשר במשרד, מכיוון והם הגרסה המלאכותית של הצמח האמיתי.

<< לצפייה בפרויקט עיצוב משרדי קאניגמה >>

לסיכום,

שימוש בצמחים מלאכותיים למשרד היא פתרון נוח למשרדים אשר לא יכולים להרשות לעצמם להציב צמחים טבעיים אך בכל זאת לא היו רוצים לוותר על היתרונות של צמחיה במשרד. לצמחיה מלאכותית יש יתרונות רבים, ומאפשרים פתרון נוח למשרדים אשר שואפים לשפר את האווירה במשרד ללא צורך בהתחייבות להשקיה וטיפוח הצמחים.

אם גם אתם מחפשים דרך לייצר אווירה נעימה במשרד, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לקטלוג עציצים מלאכותיים שלנו ולצפות במגוון הפתרונות שלנו לצמחיה מלאכותית למשרד.

לקריאה נוספת: למה כדאי לבחור בצמחים סינטטיים?