פרחים סינטטים

ישנה דרך נוספת לעצב את הגינה שלכם ולשמור עליה מעוצבת בכל אחת מעונות השנה והיא לעצב על ידי פרחים סינטטים. תוכלו לשלב בגינה משטחי דשא סינתטי ירוקים ונעימים למגע. אם אוהבי פרחים אתם, יש מגוון רחב מאוד של פרחים בכל הצבעים והגדלים, ואתם יכולים פשוט “לשתול” את הפרחים הסינטטים בגינה שלכם לצד עצים מלאכותיים.

פרחים סינטטים לעיצוב הגינה

פרחים סינטטים כמו גם עציצים מלאכותיים, יש יתרונות רבים ואם בעבר היה להם שם רע של פרחים זולים, הרי שהיום מדובר בפרחים באיכות מעולה ביותר שלא ניתן להבדיל ביניהם לבין פרחי אמיתיים הן מבחינת הגדול, הצורה, הצבע והמרקם. יתרונות נוספים לפרחים סינטטים:

  • באמצעות פרחים סינטטים תוכלו בלי בעיה לשתול פרחים שאינם קיימים בארץ או שגדלים באזורים טרופיים ומיוחדים, הרי פרח סינטטי אינו זקוק לתנאי מחיה של פרח רגיל .
  • תוכלו לעצב גינה משובבת לב, צבעונית ויפה. הגינה שלכם לעולם לא תנבל ותמיד תראה במיטבה.
  • לא תצטרכו להשקיע זמן על עידור, שתילה, ניכוש עשבים והשקיה, ואף תוכלו לחסוך את המים של ההשקיה.

צמחיה מלאכותית לגינה וצמחים סינטטים ככלל מגיעים כיום בצבעים עשירים וטבעיים ובמרקם המרגיש כמו פרח אמיתי.

מי רוצה גינה שתמיד מלבלבת

פרחים סינטטים מתאימים להנחה בכל מקום, בין אם מדובר במשרד, בבית הפרטי, במרפסת או בגינה. צמחים סינטטים אינם מושפעים מעונה מסוימת ובכל שעות היום ייראו יפים, ולכן אנשים רבים אוהבים לשלב אותם בגינת הנוי בכדי ליהנות מגינה שתמיד פורחת. פרחים סינטטים הם הדרך ליהנות מגינה מלבלבת באפס מאמץ, ובכל עונות השנה.

אם יש לכם גינה פרטית, בוודאי תרצו לטפח ולהפוך אותך לגינת נוי. עיצוב גינה דורש תחזוקה רבה והמון הוצאות כספיות. בנוסף, בישראל יש לא פעם בעיית מים וחלים איסורים על השקיית גינה, כך שיתכן ובעוד שנה – שנתיים כל העבודה שאתם משקיעים כרגע בגינה שלכם פשוט תרד לטמיון, כי תהיה שנת בצורת ותיאסר השקיית גינות נוי.

עיצוב הגינה באמצעות פרחים סינטטים

גרדן מרקט מייבאת מגוון רחב של פרחים סינטטים וגם צמחייה מלאכותית באיכות מעולה וכדים לגינה. אתם מוזמנים להיכנס לגלריה ולהתרשם בעצמכם מהמגוון הרחב והעשיר. תוכלו גם לקבל רעיונות השראה לעיצוב מאיתנו ולהתייעץ איתנו איך כדאי לעצב את הגינה. לאחר שתבחרו קונספט לעיצוב הגינה, נגיע אליכם להתקין את הפרחים הסינטטים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על > שש רעיונות לעיצוב הלובי עם עציצים מלאכותיים.

 
פרחים סינטטים לגינה | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
פרחים סינטטים לעיצוב הגינה | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית