מבצעי אביב עכשיו באתר! משלוח חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

צמחים מלאכותיים למשרד או צמחים טבעיים?

משרד חייב להיראות יפה ומזמין. אם זהו משרד המקבל לקוחות – מראה מסודר, נקו ויפה ימשוך את הלקוחות פנימה. גם אם מדובר במשרד הייטק סגור- המראה משפיע על העובדים, ותמיד נעים להיכנס למקום עבודה מסודר ומזמין. ואין כמו לייצר אווירה ירוקה במשרד עבור העובדים, וניתן לייצר אותה ע"י צמחים אמתיים או אפילו באמצעות צמחיה מלאכותית איכותית.  צמחים מלאכותיים? בחירה מפתיעה? לא בהכרח. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה – נוחות.

למה כדאי לבחור בצמחים מלאכותיים למשרד?

צמחים מלאכותיים למשרד אינם דורשים שום תחזוקה משום סוג שהוא:

  • לא צריך להשקות
  • אין צורך לנקות
  • לא צריך לוודא שהם נחשפים למספיק אור שמש
  • צמחים מלאכותיים למשרד פשוט יפים, כל הזמן, ללא הבדל בעונה או במזג האוויר שבחוץ.

החשש בקניית צמחים למשרד הוא שניכר בהם שאלו צמחים מלאכותיים, ובמקום להשיג את התוצאה הרצויה שהיא קישוט המשרד, אנו משיגים תוצאה הפוכה. הצמחים נראים שנקנו כלאחר יד, באיכות נמוכה ויוצרים מראה של אי השקעה. לכן, השאלה האמתית היא איך מוצאים צמחיה מלאכותית למשרד?

פלסטיק – אך אמיתי לכל דבר

בגרדן מרקט פותרים עבורכם את הבעיה הזו בקלות. גרדן מרקט מציעה פתרונות צמחיה מלאכותית ומייבאת צמחים מלאכותיים מחוץ לארץ ברמה גבוהה. הצמחים אמנם מלאכותיים – אך נראים כאמתיים לכל דבר ויכולים להגיע גם במגוון כדים לגינה. הגימור והדייקנות שבפרטים הקטנים הם שיוצרים את ההבדל בין הצמחים למשרד של גרדן מרקט לצמחים אחרים שתמצאו בחנויות של הכל בשקל.

איכות חומרי הגלם מהם עשויים הצמחים למשרד גבוהה מאוד, ועל כן הצמחים יחזיקו זמן רב ויישארו יפים בדיוק כמו ביום שרכשתם אותם. גם מבחינת המגע מדובר בחיקוי מעולה לצמח האמתי וקשה לזהות כי מדובר באותם צמחים או עצים מלאכותיים העשויים מפלסטיק.

צמחים למשרד קונים רק מלאכותיים ורק בגרדן מרקט. אחרת המשרד יתמלא בעלים ולכלוך, ויקושט בעיקר בצמחים חצי יבשים שכבר איבדו את צבעם. עלות עציץ משרדי אינה זולה וחבל לפספס את התקציב על רכישה כל פעם מחדש של צמח שלא יחזיק מעמד. צמחים למשרד מלאכותיים יחזיקו מעמד לאורך שנים ויקשטו את משרדכם בצורה הטובה ביותר.

להתרשמות ממגוון הצמחים שלנו בקרו עכשיו בקטלוג עציצים מלאכותיים

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על > עיצוב הבית עם צמחים מפלסטיק.

צמחים מלאכותיים למשרד למראה מזמין | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
צמחיה מלאכותית למשרד | גרדן מארקט - צמחיה מלאכותית איכותית