צמחים מפלסטיק
במשרד, בחדר ההמתנה של הרופא, בקניון ובלובי, בכל מקום אנו רואים צמחים המוצבים לנוי. צמחים מטופלים משדרים מראה של מקום מטופח ויוקרתי. לא כל צמח משדר של מקום מטופח ומשדרג את המקום בו הוא נמצא. צמח יבש או צמח שנשרו ממנו עלים רבים יוצר בדיוק את ההפך- תחושה של הזנחה ולכלוך. אנו כלל לא מודעים לרושם הראשוני הזה שמתקבע אצלנו בדעה וסופגים אותו כאשר אנו ממתינים בתור להיכנס לרופא, מטיילים בקניון או נכנסים לבית של חבר – בהינד עפעף.

מה היתרונות של צמחים מפלסטיק

צמחים אמיתיים דורשים השקעה לא קטנה. יש צורך להשקות אותם ולוודא כי הם צומחים כראוי, לבודד עלים פגומים, לוודא שאין לכלוך באדמה ולדאוג להצבת הצמח במקום שאור שמש יגיע אל הצמח. מרבינו אנשים עסוקים ושוכחים להשקיע בצמחים את תשומת הלב שהם צריכים. צמחים הם דבר חי וללא השקעה וטיפול הם פשוט נובלים. השקענו סכום כסף רב על העציצים, ובסוף מה שנותר לנו זהו כד מעוצב גדול, לאחר שהעציץ נבל.

אפשר להימנע מראש מעגמת הנפש הזו (שלכם ושל העציץ החי חיים קצרים עקב חוסר טיפול מתאים) ולקנות מראש צמחים שאינם מצריכים שום השקעה כמו צמחים מפלסטיק. גרדן מרקט מייבאת עצים מלאכותיים ברמה גבוהה וגם צמחים מפלסטיק במראה דומה מאוד לצמחים אמיתיים, עד שלא תוכלו להבחין בהבדל. שכחו את מה שאתם יודעים על צמחים מפלסטיק – הצמחים של גרדן מרקט מגיעים בחו”ל וברמה אחרת של עיצוב וגימור.צמחים מפלסטיק הם הפתרון הפשוט ביותר עבור עיצוב הבית ,עיצוב המשרד או חדר ההמתנה. צמחים מפלסטיק לא דורשים ממכם תשומת לב, ואינם מלכלכים. נאשים שבעבר נמנעו משילוב עציצים בביתם מחדש לחרקים קטנים שיגיעו אל העציץ או מאלרגיה – יכולים ליהנות בשקט מעולם הצומח בלי לחשוש למתקפת התעטשות, בעזרת צמחייה מלאכותית הנראים בדיוק כמו צמחים אמיתיים.בגלריה של גרדן מרקט תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחייה מלאכותית. ישנם צמחים מפלסטיק המגיעים בעציצים, וניתן לבחור את גודל העציץ בהתאם לחלל בו יוצב בעציץ. וישנם גם פרחים מפלסטיק תוכלו לשלב לזרי אגרטל או “לשתול” כאוות נפשכם.