משלוחים חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

עיצוב הבית עם עציצים מפלסטיק

שיתוף:

במשרד, בחדר ההמתנה של הרופא, בקניון ובלובי, בכל מקום אנו רואים צמחים המוצבים לנוי. צמחים מטופלים משדרים מראה של מקום מטופח ויוקרתי. לא כל צמח משדר של מקום מטופח ומשדרג את המקום בו הוא נמצא. צמח יבש או צמח שנשרו ממנו עלים רבים יוצר בדיוק את ההפך- תחושה של הזנחה ולכלוך.

אנו כלל לא מודעים לרושם הראשוני הזה שמתקבע אצלנו בדעה וסופגים אותו כאשר אנו ממתינים בתור להיכנס לרופא, מטיילים בקניון או נכנסים לבית של חבר – בהינד עפעף.

צמחים מפלסטיק לעומת צמחים אמיתיים

צמחים אמתיים דורשים השקעה לא קטנה:

  • יש צורך להשקות אותם
  • לוודא כי הם צומחים כראוי
  • לבודד עלים פגומים, לוודא שאין לכלוך באדמה
  • לדאוג להצבת הצמח במקום שאור שמש יגיע אליו

מרבינו אנשים עסוקים ושוכחים להשקיע בצמחים את תשומת הלב שהם צריכים, במיוחד כשאר מדובר על צמחים במקומות שהם לא הבית שלנו, למשל צמחים למשרד או ללובי. צמחים הם דבר חי וללא השקעה וטיפול הם פשוט נובלים. השקענו סכום כסף רב על העציצים, ובסוף מה שנותר לנו זהו כד מעוצב גדול, לאחר שהעציץ נבל.

עציצים מפלסטיק לעיצוב הבית | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

עציץ פלסטיק גדול למראה יוקרתי

אפשר להימנע מראש מעגמת הנפש הזו (שלכם ושל העציץ החי חיים קצרים עקב חוסר טיפול מתאים) ולקנות מראש צמחים שאינם מצריכים שום השקעה כמו צמחים סינטטיים. גרדן מרקט מייבאת עצים מלאכותיים ברמה גבוהה וגם צמחים מפלסטיק במראה דומה מאוד לצמחים אמיתיים, עד שלא תוכלו להבחין בהבדל. שכחו את מה שאתם יודעים על צמחים מפלסטיק – הצמחים של גרדן מרקט מגיעים בחו”ל וברמה אחרת של עיצוב וגימור.

עציצים לבית מפלסטיק הם הפתרון הפשוט ביותר עבור עיצוב הבית ,עיצוב המשרד או חדר ההמתנה. עציץ פלסטיק לא דורש ממכם תשומת לב, ואינו מלכלכים. אנשים שבעבר נמנעו משילוב עציצים בביתם מחדש לחרקים קטנים שיגיעו אל העציץ או מאלרגיה – יכולים ליהנות בשקט מעולם הצומח בלי לחשוש למתקפת התעטשות, בעזרת עציצים מלאכותיים לבית הנראים בדיוק כמו צמחים אמתיים.

איך בוחרים עציצים לבית מפלסטיק?

בגלריה של גרדן מרקט תוכלו למצוא מגוון רחב של צמחיה מלאכותית איכותית. ישנם צמחים מפלסטיק המגיעים בעציצים, וניתן לבחור את גודל העציץ בהתאם לחלל בו יוצב בעציץ. וישנם גם פרחים מפלסטיק תוכלו לשלב לזרי אגרטל או “לשתול” כאוות נפשכם.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על > כל היתרונות של צמחיה מלאכותית איכותית.

עציצים מפלסטיק לעיצוב הבית | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
עציצים לבית מפלסטיק | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
×