משלוחים חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

למה לבחור בצמחיה מלאכותית למשרד?

עיצוב המשרד מאפיין שילוב של אלמנטים שונים שיצרו אווירה נעימה לעובדים השוהים במשרד רוב שעות היום או ללקוחות המגיעים אליו. בין האלמנטים שעוזרים ליצירת אווירה נעימה הם הצמחים, שכן צבעם יוצר אווירה ירוקה ונעימה יותר.

אך מסיבות שונות ומגוונות, לא כל משרד יכול להרשות לעצמו להציב צמחיה טבעית מכיוון ואין באפשרותם לדאוג לטיפוח היומי שלהם, אך אם זאת היו רוצים לשלב צמחים במשרד. 

הפתרון למשרדים אשר רוצים לייצר אווירה נעימה יותר במשרד הוא שימוש בצמחים מלאכותיים למשרד.

למה כדאי לשלב צמחים לרבות צמחיה מלאכותית במשרד?

שילוב הצבע הירוק במשרד באמצעות הצמחיה תורם ליצירת אווירה נינוחה ומרגיעה ובכך מסייע להפחתת רמות הלחץ ששוהה במשרד במשך היום. כלומר, השימוש בצמחים במשרד מסייע ליצירת אווירה חיובית ורגועה יותר, האווירה החיונית לתפקוד העובדים ולתחושת הלקוחות במגיעים למשרד.

הנתון הנ"ל נכון גם כאשר מדובר על צמחיה המלאכותית. מראה הצמחים המלאכותיים הדומים לגרסה הטבעית שלהם יש השפעה פסיכולוגית על העובדים והלקוחות, שכן השימוש בעציצים ועצים מלאכותיים בחלל המשרד יוצר אווירה טבעית יחד עם כל ההיתרונות של הצמחיה המלאכותית.

שימוש בצמחיה מלאכותית למשרד כפתרון למשרדים אשר עקב הנסיבות אינם יכולים להציב צמחיה טבעית, הוא פתרון מוכר בקרב רוב האדריכלים ומעצבי המשרד.

עציצים מלאכותיים לעיצוב משרדים | גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית

היתרונות של צמחיה מלאכותית למשרד

לצמחיה מלאכותית יש אינסוף יתרונות, גם כאשר הם מיועדים למשרד:

  • ניתן למקם אותם בכל אזור במשרד, ללא חשש שאין מספיק שמש או אזור חשוך מידי ויבש. הבחירה של המיקום של הצמחיה היא אך ורק בידיים שלכם, תוכלו לבחור למקם איפה שתרצו עץ מלאכותי ליד הדלת, עציץ צבעוני ליד החלון או אולי פרח באדנית.
  • לא צריך לדאוג להשקיה של הצמחים, אם אתם לא במשרד, או אם השבוע אתם או העובדים עובדים מהבית, אין צורך לדאוג להשקיה של העציצים. שכן עבור צמחיה מלאכותית יש צורך רק בניקוי האבק אחת לכמה זמן בכדי לשמר את המראה הטבעי.
  • הצמחים המלאכותיים לא נובלים! אין צורך לדאוג שהצמח ינשיר את העלים, יראה עייף או גוסס, שכן צמחיה מלאכותית אומנם נראית טבעית, אך אינה נושרת כמו האמיתית.
  • ניתן לבחור בזנים שונים של צמחים, גם כאלה שתנאי הגידול שלהם לא מתאפשר במשרד, מכיוון והם הגרסה המלאכותית של הצמח האמיתי.

ישנם כמה דרכים לעצב את האווירה במשרד על ידי עיצוב, דרכים פשוטות וקלות ליישום שאפשר לבצע בכל משרד קטן או גדול:

  1. צביעת המשרד – לחשוב לערוך מחקר על הצבעים שמשפיעים לטובה על העובדים מבחינת מצב רוח ומבחינת ייעול העבודה ולצבוע לפחות קיר אחד של המשרד בצבע אחר חוץ מלבן. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני שצובעים את המשרד שלא תמצאו את עצמכם בחלל שחור שסוגר עליכם או במשרד כשכל קיר בצבע אחר וגורם לבלבול רב.
  2. הוספת תמונות וציורים – בחירת ציורים ותמונות המתאימות לאופי המשרד ולאופי הלקוחות- התאמת הגודל של התמונה לגודל של הקיר, התאמת הצבעים כך שתיווצר הרמוניה בין הציורים והתמונות לצבע של הקירות ואל תעמיסו. גם לוח מודעות מעוצב עם תמונות של העובדים של המשרד.
  3. צמחים מלאכותיים – אפשר להוסיף אדניות ארוכות או קצרות עם צמחים מלאכותיים, עציצים בפינות של חדר ההמתנה או בין הספות והכיסאות. אפשר להניח על אדן החלון צמחים מלאכותיים מטפסים או בתוך עציצים מעוצבים ולהוסיף צבע וחיוניות למשרד מבלי להשקיע בקנייה של צמחים אמיתיים ולטפל בהם. צמחיה מלאכותית במשרד יכולה להיראות ממש כמו צמחים אמיתיים מבלי שידעו להבדיל ביניהם, רק ללא הצורך בהשקיה מה שמסייע בחיסכון של מים וגם לא צריך מישהו שיזכור לטפל בצמחים ובעצים המלאכותיים
  4. ריהוט מודרני מעוצב – שווה להשקיע בכיסאות עבודה נוחים ומעוצבים ושולחנות תואמים שיהיה גם נוח ונעים לשבת כל היום ולעבוד וגם לא יישבר הגב. בנוסף, אם יש חדר המתנה, חדר אוכל משותף או כל חלל עבודה כללי כדאי שגם הוא יהיה מעוצב ונעים- צבעוני עם רהיטים מודרניים המתכתבים עם הצבעוניות של הקירות, התמונות שבחרתם וגם התחום בו אתם עובדים.

ההמלצה היא להתחיל לעצב ולצבוע את הדברים הגדולים והמרכזיים ואז לרדת לרזולוציות הקטנות בכדי להוסיף את נקודות הצבע החיוניות מבלי ליצור בלגן אחד גדול וצבעוני מדי. 

פלסטיק – אך אמיתי לכל דבר

בגרדן מרקט פותרים עבורכם את הבעיה הזו בקלות. גרדן מרקט מציעה פתרונות צמחיה מלאכותית ומייבאת צמחים מלאכותיים מחוץ לארץ ברמה גבוהה. הצמחים אמנם מלאכותיים – אך נראים כאמתיים לכל דבר ויכולים להגיע גם במגוון כדים לגינה. הגימור והדייקנות שבפרטים הקטנים הם שיוצרים את ההבדל בין הצמחים למשרד של גרדן מרקט לצמחים אחרים שתמצאו בחנויות של הכל בשקל.

איכות חומרי הגלם מהם עשויים הצמחים למשרד גבוהה מאוד, ועל כן הצמחים יחזיקו זמן רב ויישארו יפים בדיוק כמו ביום שרכשתם אותם. גם מבחינת המגע מדובר בחיקוי מעולה לצמח האמתי וקשה לזהות כי מדובר באותם צמחים או עצים מלאכותיים העשויים מפלסטיק.

צמחים למשרד קונים רק מלאכותיים ורק בגרדן מרקט. אחרת המשרד יתמלא בעלים ולכלוך, ויקושט בעיקר בצמחים חצי יבשים שכבר איבדו את צבעם. עלות עציץ משרדי אינה זולה וחבל לפספס את התקציב על רכישה כל פעם מחדש של צמח שלא יחזיק מעמד. צמחים למשרד מלאכותיים יחזיקו מעמד לאורך שנים ויקשטו את משרדכם בצורה הטובה ביותר.

להתרשמות ממגוון הצמחים שלנו בקרו עכשיו בקטלוג עציצים מלאכותיים

חלק מעיצוב המשרד:

אם לקחתם מעצבת פנים היא יכולה לסייע לכם בבחירת העציצים המלאכותיים לעיצוב של המשרד ואם לא אל דאגה אפשר לצלם את המשרד ולפנות לאנשי מקצוע בתחום שיעזרו לכם לבחור את גודל העציצים, הצבע שלהם, סוג העציצים וכמובן אילו פרחים סינטטים, צמחים או עצים מלאכותיים מתאימים לכם למשרד.
הירוק של הצמחים והצבעוניות של הפרחים יעשו שדרוג משמעותי לטובה בנראות של המשרד, אתם לא תאמינו עד כמה.
 
אבל לא רק בנראות של המשרד יעשה שדרוג בעקבות הוספת אותם צמחים סינטטים (שששש…. לא כולם יודעים!) אלא גם האווירה במשרד תשתפר פלאים. כי ברגע שיש ירוק בעיניים, פרחים שתמיד פורחים ותמיד צבעוניים, עציצים צבעוניים ומסוגננים בכל מיני פינות במשרד אנשים יגיעו למשרד בהרגשה טובה יותר, במצב רוח מרומם יותר ויהיה להם נעים יותר לעבוד בסביבת העבודה שלהם. לא מאמינים? תנסו ותראו לבד!

לסיכום,

שימוש בצמחים מלאכותיים למשרד היא פתרון נוח למשרדים אשר לא יכולים להרשות לעצמם להציב צמחים טבעיים אך בכל זאת לא היו רוצים לוותר על היתרונות של צמחיה במשרד. לצמחיה מלאכותית יש יתרונות רבים, ומאפשרים פתרון נוח למשרדים אשר שואפים לשפר את האווירה במשרד ללא צורך בהתחייבות להשקיה וטיפוח הצמחים.

אם גם אתם מחפשים דרך לייצר אווירה נעימה במשרד, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לקטלוג עציצים מלאכותיים שלנו ולצפות במגוון הפתרונות שלנו לצמחיה מלאכותית למשרד.