משלוחים חינם בקנייה מעל 1,000 ₪

צמחים ללובי, לא מה שחשבתם!

ניתן לשדרג את מראה הלובי בקלות ובלי מאמץ על ידי הנחת מספר עציצים תואמים. עציצים וצמחים ללובי המגיעים בכדי ענק תופסים נוכחות ובולטים במראה. על ידי התאמה של הצמחים ללובי בצבעים ובעיצוב תוכלו ליצור מראה של לובי בית מלון.

למה לרכוש עציצים מלאכותיים ללובי?

החיסרון בעציצים הוא שאין מי שיטפל בהם. בדיוק כמו שאין אף דייר שמשקיע מעצמו בלובי, נדיר למצוא דייר שיהיה מחויב דווקא הוא להשקות את העציצים, להוציא עלים פגומים ולדאוג כי העציצים צומחים בצורה יפה. לכן הרבה יותר פשוט להביא צמחים מלאכותיים ללובי שהם מלאכותיים. צמחים סינטטיים לא ידרשו ממכם שום מאמץ של תחזוקה ואף לא הוצאה כספית על מים – פשוט מניחים בלובי וזהו. אין חשש שמא העציצים ינבלו וההשקעה הכספית תרד לטמיון ואין חשש של חרקים שימשכו לעציצים.

עיצוב הלובי באמצעות צמחים מלאכותיים

כל מי שגר בבית משותף חשב לא פעם, כמה יהיה נחמד אם הלובי של הבניין המשותף יראה כמו לובי של מלון. לובי של מלון תמיד מושקע ומושך את העניין, ויוצר הרגשה נעימה מיד כשנכנסים לתוכו. קל מאוד להפוך כל לובי ללובי של מלון בעזרת שמירה על ניקיון ועיצוב מתאים. עציצים כדים לגינה ואדניות עם פרחים צבעוניים יתרמו מאוד למראה הלובי.

מי אחראי על עיצוב הלובי?

לובי הוא מקום ציבורי ואין מי שאחראי עליו באופן ישיר, מלבד אולי וועד הבית. יש את המנקה שמנקה, אך לרוב לא תמצאו את אחד הדיירים משקיע ומעצב את לובי הכניסה. וועד הבית דואג ללובי אך זה לא בראש סדר העדיפות שלו לכן הלובי של בתי מגורים משותפים רבים נשארים ריקים וחסרי עיצוב.

עיצוב הלובי 

אצלנו ב"גרדן מרקט" תמצאו צמחיה מלאכותית ללובי שנראית בדיוק כמו צמחיה אמיתית. הצמחים המלאכותיים שלנו והעצים המלאכותיים עשירים בצבעים ובטקסטורה. תתקשו להבדיל בין הצמחים המלאכותיים שלנו לעציצים אמתיים, כי גרדן מרקט מייבאת צמחיה מלאכותית באיכות גבוהה ביותר וקשה מאוד להבדיל בינם לבין עציצים אמיתיים.

הפכו את הלובי שלכם ללובי של בית מלון בעזרת הנחת צמחיה מלאכותיים בלובי. השקיעו מראש את הכסף בעציץ שלא נובל ונשאר יפה לאורך שנים, בלי שום צורך בטיפול – השקיעו מראש בצמחים מלאכותיים ללובי.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על > פרחים סינטטים.

עציצים מלאכותיים ללובי | |גרדן מרקט - צמחיה מלאכותית איכותית
צמחיה מלאכותית ללובי | גרדן מארקט - צמחיה מלאכותית איכותית